2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819300 بازدید | 669106 پست
این سه روز مدارس تعطیلن واسه همین دوس دارم زودتر برم رو جواب  تاثیر نداره زود رفتنم؟

گلم چون استانداردش سه هفته هست میگم، ما هم زیر 3 هفته اورولوژیست همسرم نمیذاشت زودتر آز بده

واسه همین نمیدونم مورد شما چه جور میشه، از مسئول فنی آزمایشگاه هم خوبه بپرسی راهنماییت میکنه

دوستای گلم من برای سومین بار منفی شدم ولی راضی ام به رضای خدا دیگه باید برم سراغ جنینام، دور چهارم ...

عزیزم شادن جان ..آفرین دختر به تو روحیه اتو حفظ کردی راست میگی به خدا ..انشاءالله بارچهارم دوقلو بارداری میشی عوض سه بار منفی درمیاد..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم..امروز یادت میکردم اتفاقا..پسر گلت خوبه؟؟خودت خوبی؟خوش میگذره😍؟ اره این بالااوردن کلافم ...

قربونت دوستم ،پسری هم خوبه😘 نی نی جون پسره؟ 😍 ای جون دل خاله، باور کن من انقدر حالم بد بود از واحد بغلیمون بوی قورمه سبزی میومد، انقدر فحشش میدادم، خدا منو ببخشه😂😂 بعد یبارم رفتم آمپول ب6 بزنم، خانمه گفت چقدر نسل جوون سوسول شدن، زمان ما تحمل میکردیم و اینا، گفتم بزن بابا حرف نباشه👿😂😂😂 انقدر که داغون بودم، پور مطرود باردار قبول نمیکنه فکر کنم، من تا 12 هفتگی رفتم پیشش سونوی ان تی رو بردم بعد گفت دیگه کارت پیش من تموم شد برو پیش دکتری که میخوای زایمان کنی بگو سرکلاژت کنه😆😆بعد گفتم پیش کی برم گفت مهم نیست پرونده همه مریضا زیر نظر دکتر صارمی هست، خیالت راحت و اینا... هر سوالی ام واتساپ داشتم جواب میداد

2731
گلم مطلق که اصلا نیستم ولی بیشتر از 5 دقیقه هم نمیتونم مداوم بایستم، که دکترم گفت این جور مواقع دراز ...

فکرکنم منم مثل شماست استراحتم،منکه دودقیقه بخوام واستم سریع پشت و کمرم درد میگیره مامانم میاد هرروز پیشم ولی هیچجا جز دکتر نمیرم خیلی دلم میگیره

بعد ک دیگه خیلی بهم فشار میاد با همسرم بداخلاقی و دعوا میکنم دست خودمم نیس

میگم اینطوری ام رو بچه تاثیر نزاره من دلم میخواد بچم شاد باشه و خنده رو

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
وااااااای نه😭😭😭😭 چه قدر ناراحت شدم براش  خدا نصیب هیچ کی نکنه اول امیدواری بعدم این جوری.. ...

واقعا خیلی ناراحت کننده اس ایشالله هرکی مثبت میشه واقعا تا آخر باشه بچه بغل اونم سالم صالح

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
چی بگم والا فعلا گذاشتمش واسه عید برم دیگه،،اخه سالی یکبار جز طرح حساب میشه،،اگه الان بخام برم ازاد ...

نه والا آزمایشم ندادم تا به دکترم بگم این سری

شمیم جون طرح جدید اومده دوبار انتقال در سال تخفیف میخوره من این سری ام تخفیف داشتم بار اولم اردیبهشت امسال بود

پولیپ رو میدونستی داری یا موقع هیسترو فهمیدی؟ آخه من تا الان دوبار عکس رنگی رفتم یا هرچی سونو دادم رحمم مشکلی نداشته

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2738
بیهوشی خیلی بهتره از بی حسی ،،واسه من بی حس کردن یعنی مردن رو بچشمام دیدم هنوزم که هنوز کمرم درد میک ...

یعنی قبول میکنن بگم با بیهوشی؟ دیگه تحمل استرسو ندارم واقعا

عزیزم شادن جان ..آفرین دختر به تو روحیه اتو حفظ کردی راست میگی به خدا ..انشاءالله بارچهارم دوقلو بار ...

قربونت برم، ممنون الهام جون، انشاالله خودتم بشی مامان دوقلوها😍😍😍

خدا پدرعزیزتو بیامرزه لیلا جون .نه بابا چرا باید برنجم ولی باورت نمیشه من اینبار مطمئنم نینی دار میش ...

انشاءالله ثمین جون ...وقتی به دلت افتاده حتما مامان میشی خدا قبول کنه قربانی تو زودی آمین...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
گلم اینکه مانع میشه رو مطمئن نیستم ولی کمبود پروژسترون یا کم شدن نسبت پروژسترون به استرادیول باعث پ ...

روز ۲۱ سیکل تا سه روز خوردم، روز ۲۴ پریود شدم

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
آره گلم عوارض داروهاست  سوتین محکم بپوش کمتر اذیت میشی

ممنونم از محبتت، چشم، 

زینب جون ببخشید سوال دیگه ای برام پیش اومده، 

چند روز قبل از پانکچر، همسرم نباید تخلیه اسپرم بشه؟ البته همسرم مورفوش ۳ و تعدادش هم ۳۰ میلیونه. 

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
بیهوشی خیلی بهتره از بی حسی ،،واسه من بی حس کردن یعنی مردن رو بچشمام دیدم هنوزم که هنوز کمرم درد میک ...

الهی عزیزم.تا حالا ندیده بودم بدون بیهوشی کامل هیسترو

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
فکرکنم منم مثل شماست استراحتم،منکه دودقیقه بخوام واستم سریع پشت و کمرم درد میگیره مامانم میاد هرروز ...

عزیزم میخوای شوهرت رو یه کتکم بزن.😁😁

شوخی کردم،حق داری اما اون بنده خدا هم گناهی نداره.هرکه را طاووس خواهد

جور هندوستان کشد

به امید خدا چیزی نمونده عزیزم.چشم بهم بذاری نی نی تو بغلته. بعدا حسرت این استراحت هارو خواهی خورد دوستم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706