2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822018 بازدید | 669237 پست
عزیزم پیش چه پروفسوری رفتید؟

پروفسور زرگوش در کرمانشاه البته دارو بهش نداد میخواست جراحی کنه همسرمو که براش نوشت آزمایش مجدد جوابش خوب بودخداروشکر...

پروفسور زرگوش بهترین دکتر در غرب کشور برای مردان هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی عزیزم. دعای من پشت سر شما هست. به امید خدا جنین های با کیفیت و عالی داشته باشید. به من هم ...

انشاله که خدا بخواد تخمکا و جنینای من خوب بشند این مرتبه.....منم بهمن انتقال میدم یعنی میشه خداجون

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2731
راستی مریم جون، من پودر یدو فولیک دارم ولی دوماه از تاریخ  انتقضاش گذشته. به نظرتون میتونم استف ...

استاد اینکار زینب جون هست. ..اون راهنمایی میکنه

زینب_بابا#  

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
زینب خانم واقعاگفتم من دقیقا وقتی کشویخچال رامیکشیدم یه دردعجیبی میفتادتوکمرم وپریودمیشدم نمدونم کمر ...

نه عزیزم اصلا ربطی نداره منظورم اینه درسته کمرت درد میگیره ولی به اومدن پریودی یا گرفتن جنین ارتباط نداره، فقط نزدیکی و بلند کردن چیز سنگین ممنوع

😉😉😉😉

2738
جالبه سری قبل بهوش که اومدم شمالی بالا سرم بود گفت سه تا تخمک داشتی🙁 خانم دکتر گفت انتقال رو خودم ...

بیخیال عزیزم ب دفعه قبل فک.نکن..انشاءالله این سری کلی تخمک خوب و جنین تپلی خواهی داشت😃انرژی مثبت داشته باش.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نزدیک ۵۵۰ ت ولی پزشک من تو شهرستان بهم اویژل داد پیدا نکردم اما تو نت سرچ کردم ۱۳۰ت

اشتباه چاپی اووژن نه اویژل

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
متوجه شدم پس منم میذارم در همون حد ازشون میپرسم..اینجور بهتره شما بیشتر بچه های اینجا رو میشناسید.. ...

عزیزم قطعا بودن فقط نام کاربری یادم نیست 

حتی بودن دفعه 5 نه سرم ivig نه هیچی هیچی، با همون انتقال ساده گرفته

دوست خودم دفعه سوم prp و هچینگ کرد مثبت شد

حالا چرا دوست داری دفعه دوم هم روندش مثل دفعه اول باشه؟ 

به نظرم حتی عوض کردن نوع سیکل انتقال هم خوبه 

البته نظر دکتر در اولویت هست، هر بررسی اضافی لازم هست بگو انجام بده

واقعا 14 ساله مزدوج شدی 😍 من خودم 20 ساله مزدوج شدم الان میگم چه بچه بودما😂😂😂😂 عزیزم آز ژنتیکی ...

بله عشقم😅😅 جسم خیلی بزرگتراز سنم بود 😅😬

آزمایش ژنتیکی هم دادیم گفت مشگلی نداره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
زنده باشی یلدا جونم😘😘😘 آخی عزیزم راست میگی شما شرایطت از من خیلی سخت تر بوده ولی خب خدا حتما جوا ...

الهی عزیزم....مطمعا باش کسایی مثل ماهم به زودی طعم مادرشدن بچشیم...😍💖🙏 به امید خدا به زودی کجندکوچولو به دلت میچسبه😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تضمینی! !! امروز کلی فرم پر کردم که حرف نهاییش این بود برگشت از اتاق عمل دست خداست.....رضایتنامه ی ...

آره بخدا درست میگید کلاً هم از خود آدم امضا میگیرن هم از همسر آدم حتی تخمک ها رو هم گرفتن بعد از پانکچر اومدن از من امضا گرفتن حالا من تازه بهوش اومده بودم ،