2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821882 بازدید | 669234 پست
مرکز ناباروری ابن سینا تلفنی شماره میده من از بچه های همین تاپیک پرسیم بعد مرکز ابن سینا خ یخچال.... ...

گلم شماره تلفنشو بهم میدی لطفا؟

اینی که من دارم اصلا کسی جواب نمی ده

منتظر معجزه خداوند هستم...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مریم جان ایشالله اینبار مریم مامان بشی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
سلام.هانا جون.خوبی..دخملی خوبه؟ اره عزیزم پسرم.الان21روزشه😊

نفس جان گل پسرت خوبه؟

میدونی چی شد امروز ویزیت شدم با خ دکتر نفس پانکچر رو نیست بیمارستان شمالی انجام میده....انقد ناراحت شدم گفتم خانم دکتر من انرژی مثبت شما رو میخواستم گفت عمل دارم کوثر نمیشه بیام😓یکم دلم خالی شد 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2731
عزيزم تا دو ماه اول همينطوره هم خيلي گرسنه شون ميشه و هم به قول شما حرص مكيدن دارن ، پس شير خشك هم ب ...

اره دقیقا پسرم وقتی پوشکش کثیفه بیقراری مبکنه ک باید زود عوض شه...

رلستی پستونک هم میدی؟پسرم.خیلی دوس داره ولی من دوس ندارم بهش بدم.ک بهش وابسته نشه.ِفقط گاهی ک خیلی بیقراری کنه میزارم چندقه بمکه بعد ازش میگیرم 

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
گلم شماره تلفنشو بهم میدی لطفا؟ اینی که من دارم اصلا کسی جواب نمی ده

۰۲۱۲۳۵۱۹

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
مریم جان ایشالله اینبار مریم مامان بشی

ممنون 

بعد از امید بخدا واقعا دلم گرمه به دعاهای شما.....

ممنون بازم 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
نفس جان گل پسرت خوبه؟ میدونی چی شد امروز ویزیت شدم با خ دکتر نفس پانکچر رو نیست بیمارستان شمالی انج ...

سلام عزیزم.ای بابا ولی باید طوری تنظییم مبکرد ک باشه خودش.. کی پانکچر داری؟

حالانگران نشو.پانکچر ک فرقی نمکنه هردکتری انجام بده مهم اینه فولی خوب داشته باشی...انشاءالله براانتقالت خودش انجام میده.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
وای حالا همسرم میگه فلفل بچه رو سیاه میکنه😂😂😂 آخه من فلفل دوست دارم نمیذاره بخورم😭😭😭😭 

بهش بگو اولا پسر باید سیاه باشه😁😁

دوما فلفل سیاه نمیکنه که😅😅😅

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
سلام عزیزم متاسف شدم خیلی ... انشالله سری بعد مامان دوتا نی نی ناز میشی😊توکل ب خدا کن

مچکرم عزیزم😍 برام دعا کن❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
مرکز ناباروری ابن سینا تلفنی شماره میده من از بچه های همین تاپیک پرسیم بعد مرکز ابن سینا خ یخچال.... ...

ببخشید ابن سینا نه...اشتباه کردم

بوعلی🤢

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
سلام دوستای گلم  ممنون از همگی ان شالله بقیه دوستان مثبت بشن و طعم مادرشدن و بچشن من دیگه امک ...

عزیزم..منفی شدی😞خیلی ناراحت شدم ولی چقد خوب ک اینقدر واقع بینی عزیزم.انشاءالله دختر گلت صحیح و سالم باشه..برات بهترینهتارو از خدامیخام🙏🌼

من شیرازم....این 6 میلیون فقط هزینه ی تحمک کشی هست ....

وای چقدر گرون چه خبره ،، البته اگه نتیجه تضمینی باشه مهم نیست ولی خب هیچ وقت نتیجه تضمینی نیست که فقط آدم رو این حساب کنه که یکبار داره این هزینه ها رو پرداخت میکنه ،،، ان شالله همه با همون بار اول نتیجه بگیرن فکر و خیال مالیش یه طرف و طرف دیگه ضربه های روحی هستش