2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818281 بازدید | 669072 پست
ضخامتت چطوری اینجوری بالا بود خواهری؟

ثمین جون نمیدونم....

نمیدونم یادتونه یا نه اردیبهشت که پانکچر شدم ضخامتم بجای فولی ها رشد میکرد😅

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
فدات خواهری انشالله .امیدوارم ی روزی به این زودیا هممون باردار میشیم و آناجون مشکلاتش حل میشه میاد ب ...

وای چه دعای قشنگی ....ایشاله 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره عزیزم چندین مرکز ازمایش داد صفر بود....ولی بیضه هاش سالمن و اسپرم سازن..سری اول ک بیوپسی شد ازش ...

گلم شما ذخیره ات چنده؟ 

واسه همسرتون هم شم نکن تقویتی موثر هست

به نظرم حتما همسرتون از نظر ژنتیک و azf هم بررسی بشن

انشاالله عزیزم خوبم یلداجون، شما خوبی؟😍😍😍 والا آزمایش دادم منتظرم😶

فدای تو عشقم😘😘 انشالله که مثبته دلم روشنه مامان خانوم شدی😍😍😍😍😍😘😘😘😘

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

[QUOTE=114929078]سلام دوستای گلم الان زنگ‌زدم و‌جواب و‌پرسیدم متاسفانه منفی بود  خواست خدا هم این بود دیگه برا 

اه😢

گلم شما ذخیره ات چنده؟  واسه همسرتون هم شم نکن تقویتی موثر هست به نظرم حتما همسرتون از نظر ژن ...

من ۲.۹۲

انقاقا همسرم ژنتیک هم داد...حتی azf هم داد..الان عکسش میفرستم

ولی دکتر گفت مشکلی نداره

تا خدا هست زندگی هست...
من ۲.۹۲ انقاقا همسرم ژنتیک هم داد...حتی azf هم داد..الان عکسش میفرستم ولی دکتر گفت مشکلی نداره

چه قدر عاااااااااالی خدا رو شکر 

پس اصلا نگران نباش گلی حتما نتیجه میگیری

تخمک هم با تغییر داروها و یا سیکل پانکچر تعداد زیاد تر میگیرن با کیفیت بیشتر 

ولی همچنان همسرتون تقویت بشن و خنک نگه داشتن بیضه ها فراموش نشه، خصوصا تو گرمای تابستون خوزستان

2738
چه قدر عاااااااااالی خدا رو شکر  پس اصلا نگران نباش گلی حتما نتیجه میگیری تخمک هم با تغییر دا ...

واقعا ذخیره ۲.۹۲ خوبه؟؟؟؟؟ولی این مال قبل پانکچره هاااا😢

تا خدا هست زندگی هست...
من سرسقطم پیش یه دکتری میرفتم دکتر فریبا امیری. ازش پرسیدیم چرا سقط شد گفت تو خیلی حاملگی ها پیش میا ...

وای لی لا جون چقدر ترسیدم .چون منم همسن شما هستم.مگه وقتی گرید جنین هارو میگن به این معنی نیست که مثلا گرید a خوبه ؟پس چطور بعد از سقط میتونن بگن که بخاطر سن مادره که سقط شده؟؟ خب اون تخمک خوب بوده که جنین خوب تشکیل داده.

ای جااانم عزیزم😍😘 پیشاپش مامان شدنت مبارک😘 دوره درمان اینسری فرق داشت با قبلی؟؟؟ سینالفکت تودار ...

قربونت❤❤❤ فعلا قسمتم نشد دیگه برای سومین بار منفی شدم

داروهام که بعضیاش فرق داشت، سریه اول سینال داشتم و یه دونه هاش ام جی و ستروتاید

سریه دوم از یه ماه قبل ال دی و آمپول واریوپپتیل داشتم، آمپول واریو رو تا بعداز پانکچرمم داشتم، سینال داشتم بازم با یه دونه هاش ام جی و اویترل

اینم بگما سریه اول اصلا مکمل نخوردم این سری از یه ماهونیم قبلش اینوفولیکم خوردم

منم این سری 6تا از جنینامو ذوب کردن سه تاش بلاست شد، الان 9 تا دیگه دارم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام دوستای گلم الان زنگ‌زدم و‌جواب و‌پرسیدم متاسفانه منفی بود  خواست خدا هم این بود دیگه برا ...

سلام عزیزم، خیلی ناراحت شدم😕 روز چندم آزمایش بتا دادید؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2706