2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825543 بازدید | 669421 پست
نمی‌دونم چرا عکس اینوری افتاد😏 عکس بازومه که بعد از ستروتاید این شکلی شده!!!! این حالت طبیعیه؟!

شما تو فاز پانکچر هستید؟ پرگووریس وستروتاید گرفتید؟

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
اره واسه منم میشد که ترسیدم گفتم احتمالا حساسیت دادم ولی طبیعی بود و خودش اوکی شد روز اوله زدی؟؟

بله، اولین بار بود زدم، شنبه گذشته الونوا زدم، شب هم ۴ تا هاش ام جی دارم

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسشو براتون میذارم ببینید لطفا

منم ستروتاید داشتم بعداز پانکچرم 6تا زدم ولی اصلا جاش قرمز نشد شاید پوست شما حساسه عزیزم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شما تو فاز پانکچر هستید؟ پرگووریس وستروتاید گرفتید؟

بله فاز پانکچرم، نه عزیزم شنبه الونوا زدم، امروز و فردا صبح ستروتاید، امشب و فردا شب ۸ تا هاش ام جی 

2731
منم ستروتاید داشتم بعداز پانکچرم 6تا زدم ولی اصلا جاش قرمز نشد شاید پوست شما حساسه عزیزم

شاید به قول شما به غیر از قرمزی چند تا جاش ملتهب شده زده بیرون که توی عکسم معلوم نیست

بله، اولین بار بود زدم، شنبه گذشته الونوا زدم، شب هم ۴ تا هاش ام جی دارم

دکتر برای منم پرگووریس نوشته ولی داروخونه ها ندارن فقط سینال اف دارن غصه م شده دفعه قبل که پیورگان خارجی زدم دهنم سرویس شد این دفعه که داروی ایرانی باشه خدا میدونه

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍

مال من پوستم جوریه که یکی سفت بازومم بگیره قرمز میشه چون سفیدم 

واسه همین طبیعی بود چندساعت بعدش اوکی میشد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2740
دکتر برای منم پرگووریس نوشته ولی داروخونه ها ندارن فقط سینال اف دارن غصه م شده دفعه قبل که پیورگان خ ...

استرس نداشته باش، الهی که ایندفعه بدنت مقاومتر شده و بهتر جواب میده

شاید به قول شما به غیر از قرمزی چند تا جاش ملتهب شده زده بیرون که توی عکسم معلوم نیست

ببین من تا بعد پانکچرم بازوهام درد میکرد دست میزدم الان ک دو هفته گذشته دیگ دردش خوب شده

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
مال من پوستم جوریه که یکی سفت بازومم بگیره قرمز میشه چون سفیدم  واسه همین طبیعی بود چندساعت بع ...

ممنونم ازتون، پس منم مثله شمام 

بله فاز پانکچرم، نه عزیزم شنبه الونوا زدم، امروز و فردا صبح ستروتاید، امشب و فردا شب ۸ تا هاش ام جی& ...

ایشالله بسلامتی باشه برات و همش جنین تشکیل شه

دیگه بدن هر کسی یجوره مثلا من انوکسا رو روی بازوم میزنم وحشتناک کبود میشه ولی دوستم روی بازوش میزد میگفت فقط اندازه یه نقطه قرمز میشه، نگران نباش اصلا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم به حرف زینبی جون گوش کن منم سونوی آخر همش شش تا فولی خوب داشتم با دو تا فولی ده و بقیه هم ریز ...

من به حرف زینبی همیشه گوش میدم توصیه هاش کارسازه 

ولی من فقط ۳ تا تخمک تو سمت چپ سایز ۱۷ ۱۸ 

۲ تا تخمک تو سمت راست سایز ۱۰ 

اصلا هم ریز هیچی نداشتم 

ولی دقیقا مثل شما همون روز بعد سونو گونال بهم داد با ۴ تا اچ ام جی و امشب هم باید اچ سی جی بزنم 

شما فولیکول ریز داشتی رشد کردن سریع 

من هیچیییی ندارم همینا 

خیلی ناراحتم دوست داشتم اون دو تا حداقل رشد میکردن 😔😔😔

2706