2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813168 بازدید | 668779 پست
سلام دوستان، میدونم این تاپیک جای این حرفا نیست ولی دارم از غصه میترکم و کسیو ندارم  امروز رفت ...

عزیزم قطعا الان حال روحیت خوب نیست، حتما زمان لازمه تا خوب بشی 

ولی دور از جونت آنفولانزا و... قراره مامان بشی و حتما هم میشی

منتظریم حالت عالی بشه و تو این مدت اگر کمکی بود هستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمى دونم مال چيه، ال دى هم نداد به من

من تو نت خوندم راجع بش یجا زده واسه اندومتره یهجا زده واسه تخمک گزاری نکرده 

اصلا نمیدونم چیه

گفتم شاید ال دی داده جابجا شدی 

میشی ایشالله که انتقالتم با موفقیت میدیو مثبت میشی😍😍

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2728
عزیزم قطع کن😢😢😢😢

سلام زینب جون میشه درخواست دوستیمو قبول کنی یه سوال میخواستم ازت بپرسم

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
همیشه خودم با خودم میگفتم اگه قبل ازدواج میدونستم بچه دار نمیشم این بنده خدا رو هم علاف خودم نمیکردم ...

آخه اگر دکترا هم میگفتن مشکل از شماست این قدر حرص در بیار نبود، اصلا گیرم مشکل پزشکی از شماست

مگه دست خودت بوده، مگه زن و شوهر این حرفا رو با هم دارن، یعنی خودش تضمین میده همیشه سلامت بمونه و روزی محتاج کسی نشه... 

آخه اگر دکترا هم میگفتن مشکل از شماست این قدر حرص در بیار نبود، اصلا گیرم مشکل پزشکی از شماست مگه د ...

نمیدونم چرا ما زنا اونوقت باید تحمل کنیم اگ جاشون برعکس بود بازم شوهرش این حرفارو میزد

من شوهرم انقد افتضاحه که یبارم نگفتن ای یو ای جنتی مستقیم نامه زد واسه طرازی میکرو 

من با سن ۲۳ سالگی کلی هورمون وارد بدنم کردم تخمک کشی شدم و انتقال چقد باید اذیت شم ولی تازه اینکارارو با جون دل میکنیم ک مبادا طرف دلش بشکنه اونوقت مشکل از زن باشه اینکارو میکنن

اصلا مگه زن و مرد داره بلاخره چیزیه که باید با کمک هم حل بشه🥺🥺🥺🥺

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
من‌پانکچر قبلیم ستروتاید داشتم قرمز میشد جاش و یه کوچولو ورم میکرد.ورمش زیاد نبود

نمی‌دونم چرا عکس اینوری افتاد😏 عکس بازومه که بعد از ستروتاید این شکلی شده!!!! این حالت طبیعیه؟!

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
عکسشو براتون میذارم ببینید لطفا

عزیزم منم به بازوم میزدم ورم میکرد و قرمز میشد تا عصرش اوکی میشد

هیچ علامتی ندارم انگار نه انگار 

بهتر، باور کن من اینقدر دل درد پریودی دارما هر لحظه منتظرشم😔 علامت نداشته باشی اقلا کلافه نمیشی

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
اینقدر ملتهب میشه؟! 

اره واسه منم میشد که ترسیدم گفتم احتمالا حساسیت دادم ولی طبیعی بود و خودش اوکی شد

روز اوله زدی؟؟

2706