2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841189 بازدید | 670508 پست
@زینبی_بابا    زینب جون چرا اینقدر کمرمو پاهام درد میکنه؟!   فردا صبح ستروتاید ...

عزیزم سعی کن غیر از نواحی شکم و تخمدان، هر جا درد داری کمپرس گرم بذاری

درسته استامینوفن میتونی استفاده کنی ولی ترجیحا هر چی داروهای متفرقه کمتر نتیجه بهتره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما، من نهم ماه پیش پریود شده بودم سیکل هام هم 29 یا 30روزست اکثرا این ماه که نهم پریود نشدم ...

سلام عزیزم مبارکه، مبارکههههههههه 💃 💃 💃 💃 

قطعا تخمک گذاریت دیرتر بوده و لانه گزینی هم دیرتر 

مامان شدی رفت 

معجزه خدا نوش جونت😍😍😍😍😍

2731
خب پس نگران نباش، عضلاتت از بس کم تحرک بوده این جور شده  ولی باز تاکید می‌کنم اگر دلت قرص نیست ...

باید شنبه زنگ بزنم. ولی واقعا دارم میمیرم از درد پاهام تا صبح نخوابیدم

عزیزم سعی کن غیر از نواحی شکم و تخمدان، هر جا درد داری کمپرس گرم بذاری درسته استامینوفن میتونی استف ...

ممنون، زینب جون ببخش اینقدر سوال میکنم، جای آمپول ستروتاید توی بازو ورم می‌کنه و قرمز میشه؟

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
کمه ۳ تا سایز ۱۷ ۱۸  دو تا ۱۰ میخوام اون دو تا رو رشد بدم  چکار کنم حالا آخه کمه  ...

عزیزم به حرف زینبی جون گوش کن

منم سونوی آخر همش شش تا فولی خوب داشتم با دو تا فولی ده و بقیه هم ریز بودن .بعد از سونوی آخر فقط یه گونال بهم دادن همون روز تزریق کنم و یه آمپول آزادسازی که فکر کنم روز بعدش باید تزریق میکردم.روز عمل ۱۶ تا تخمک ازم گرفتن 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2738
بچه ها مادرشوهرم اومده 🥰🥰🥰🥰اولین کاری که کرد گوشیمو گرفت برد گذاشت رو میز اونورتر ، بعدشم یه خور ...

همش عالیه فقط عسل نخوری بهتره 

منم نمیدونستم اما هر وقت میخوردم حالم جا میومد

شیره انگور هم عالیه واسه شما

فرنی هم خوبه

ممنون، زینب جون ببخش اینقدر سوال میکنم، جای آمپول ستروتاید توی بازو ورم می‌کنه و قرمز میشه؟

من‌پانکچر قبلیم ستروتاید داشتم قرمز میشد جاش و یه کوچولو ورم میکرد.ورمش زیاد نبود

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام دوستان من اين ماه مى خوام انتقال بدم، دكتر بهم روز ١٨سيكلم نصف آمپول ميكرولين داد بعد گفت پريو ...

سلام بمنم داده امپولو البته هنوز نزدم واسه چیه این امپول؟؟

طبیعیه عقب بندازی تا یه هفته 

بمن از روز ۵ ال دی داده به شمام داده؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
شادن جان من ديشب درد شديد دل و كمر داشتم امروز افتادم به لكه بيني ديگه نميدونم دارم پري ميشم يا نه ...

عزیزم، خدایا خودت کمکمون کن😔 ولی من دیدم اینجا موعدشون لکه بینی داشتنو باردار بودنا انشاالله برای شما هم مثل اینا باشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شادن جان من ديشب درد شديد دل و كمر داشتم امروز افتادم به لكه بيني ديگه نميدونم دارم پري ميشم يا نه ...

یه زنگ بزنگ بیمارستانی ک انتقال دادی وصلت میکنن مامایی بپرس احتمالا باید شیاف بزاری

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2706