2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821471 بازدید | 669215 پست
عزيزم ناامید نباش از رحمت و لطف خداوند، تا اون نخواد یه برگ هم از درخت نمیفته، من شرایط خییییییلی خی ...

من ب خدا خیلی امیددارم میدونم کمکمه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
من هربار حس پریودی داشتم در حد چی.هم هربار منفی شدم و هم زمانی که مثبت شدم پس نمیشه اصلا با اطمینان ...

بنظرتون کی مشخص میشه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم از توضیحاتت، چه رعایت تغذیه ای کردن؟  یه بسته را تو یه ماه خورد یا دوبسته؟ ان شاال ...

از تیر ماه دارو مصرف کرد تا ۲۷ مهر که عمل داشتم.

تغذیه هم کلا فست فود رو کنار گذاشت.سبزیجات بخارپز مثل کلم بروکلی گل کلم .لبو. شلغم. هویج . کدو میخوره.روغن هم کلا کنجد استفاده میکنیم.سرخ کردنی رو محدود کردیم.آجیل و مغزیجات مرتب میخوره.میوه هم همینطور..مصرف لبنیات رو بیشتر کرد البته لبنیات محلی.رژیم گرفت.وزن کم کرد.ورزش روزانه و سبک.خنک نگه داشتن بیضه ها . شلوار لی و تنگ دیگه نمیپوشه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
آره خب اينم هست بلخره اگه مثبت باشه بتا بالاست نهايت مجبور ميشيم تكرار كنيم چون تو دوروز از من جلوت ...

باور کن من اینقدر درد پری دارم میگم نکنه میخوام بشم این پروژسترون نمیذاره، کلافم کرده دیگه

شما بار اولته راستی؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
باور کن من اینقدر درد پری دارم میگم نکنه میخوام بشم این پروژسترون نمیذاره، کلافم کرده دیگه شما بار ...

شادن جان من ديشب درد شديد دل و كمر داشتم امروز افتادم به لكه بيني ديگه نميدونم دارم پري ميشم يا نه

خيلي ناراحتم😢بله دفعه اولمه ولي جنين فريز ندارم😭

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
بچه ها جون من ديشب دلدرد و كمر درد پري داشتم و امروز دچار لكه بيني شدم چيكار كنم حالا😢

خانوما منو راهنمايي كنين لطفا😭

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
شيسا جون خونريزيت چه رنگي بود؟!

روز بتای دوم که شروع شد قرمز بود، بعدش شد صورتی و قهوه‌ایی که تا هفته پیش هم ادامه داشت.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2740
مرسی که جواب دادی عزیزم دکترها نگفتن چرا فقط ۲ تا تشکیل شده بود دفعه اول؟ بخاطر اسپرم ضعیف میتونه ...

گفتن آی‌وی‌اف آزمون و خطاس، مخصوصاً بار اولش چون نمیدونن بدن اون شخص چجوری به داروها جواب میده. همسرم مشکلی نداره، من پلی کیستیک شدید هستم.

باور کن من اینقدر درد پری دارم میگم نکنه میخوام بشم این پروژسترون نمیذاره، کلافم کرده دیگه شما بار ...

علامت بارداری هم میتونه باشه‌ها! منم همینجوری بودم...

کمه ۳ تا سایز ۱۷ ۱۸  دو تا ۱۰ میخوام اون دو تا رو رشد بدم  چکار کنم حالا آخه کمه  ...

گلم دست شما نیست این مرحله، اگر راهی بود که عالی میشد، این به پاسخ بدنت به داروها برمیگرده

ان شاالله همونا برات عالی میشه 

اصلا شاید روز پانکچر تخمک هات بیشتر شد

خیلی پیش اومده موقع پانکچر تخمک ها بیشتر شده، کیفیت از همه چی مهمتره عزیزم

یه سوال داشتم زینب جان من بیستم باید برم آز بدم تا مشخص شه انتقالم مثبت بوده یا منفی. اونوقت موعد پ ...

نه گلم اصلا این جور فکر نکن

موعد پری وقتی انتقال دادی دیگه دست داروهاست نه طبق تاریخ ماه های قبل

تا وقتی آز ندادی هیچ نوع لک و خونی رو نباید به حساب پریودی بذاری چون خیلی اتفاق افتاده طرف حتی با بتای بالا خون دیده اونم زیاد

ایشالله که هرچی صلاحه همون بشه انقدر التماس خدارو کردم که مادر بشم اونوقت شوهرم... هرچی خدا بخواد هم ...

ان شاالله برات می مونه

همسرت هم این مدت از بس نگران شما بوده قاطی کرده بنده خدا

یکی نیست بهشون بگه بابا من خون ریزی داشتم، منم که الان آرامش و دلداری میخوام، تو که فقط از بیرون داری می بینی این قدر بهم ریختی وای به حال من😂😂😂🥴🥴🥴

اما اشکال نداره زمان بدی متوجه هستن حتما فقط درست آموزش ندیدن

مرسي زينب جون  عزيزم من تو نت خوندم كه اونايي كه خونريزي دارن تو بارداري امكان پاره شدن كيسه آ ...

باز رفتی نت😈😈😈😈 

دو تا مقاله معتبر به من نشون بده بعد استرس بگیر 

والا به مامان منم گفتن هر کی سرکلاژ میکنه بچه ش مشکل بد فرمی استخوان پیدا میکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ بهش میگم مادر من تو چرا استرس میگیری، چرند گفتن، خیالت راحت نوه ات سالم سالمه

حس خودم هم فقط افسوس برای اون آدم هایی بود که بدون اطلاع معلوم نیست دل چند نفر نا آگاه دیگه رو لرزوند، هیچ استرسی هم ندارم 😊😊😊😊