2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841219 بازدید | 670509 پست
امروز که گذشت فردا هم جمعه هست، شنبه زنگ بزنه بهش میگن ولی بهتره مثبت باشه و فکر و خیال منفی نکنه خو ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی😘😘

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
عزيزم تو بارداری هم همش حس پریودی داری، به این چیزها توجه نکن، منکه میخواستم دارو محلی بخورم که پریو ...

اخه من سری قبلم ک منفی شد همین بودم اما به خداامیدوارم از اون سری بیشتر اخه خیلی دعا کردم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم از کجا خریدی؟ فکر کنم 500 تا 600 باشه درسته؟ چند ماه باید بخوره؟ یه بسته کافیه؟ لی لا جون میگه ر ...

من از شیراز خریدم، بسته ای 500 گرفتم که دو بسته ش، برای یک ماه بود، اصلش اینه روزی دو ساله بخوره، رو جعبه ش نوشته، شوهر من فقط برای یک ماه دکتر براش نوشت، گفت همین یک ماه کافیه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
بچه ها تروخدا هر کی میدونه ج بده یه روز پروژرسترون رو جای ۸ شب ده ۱۱ صب بزنم مسئله داره؟نزنه یهو پری ...

خواهری بی زحمت زنگ آلارم گوشیتو بذار پروژستروناتو سر وقت بزن به لک بیوفتی جز اعصاب خردی چیزی برات نمیمونه ها

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
اخه من سری قبلم ک منفی شد همین بودم اما به خداامیدوارم از اون سری بیشتر اخه خیلی دعا کردم

عزيزم ناامید نباش از رحمت و لطف خداوند، تا اون نخواد یه برگ هم از درخت نمیفته، من شرایط خییییییلی خییییییلی بدی داشتم ولی در کمال ناباوری خدا معجزه شو نشونم داد، فقط از خودش بخواه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
❤❤❤❤فردا دیگه روز۹هست حس پریودی دارم و اون سری هم همین بودم

من هربار حس پریودی داشتم در حد چی.هم هربار منفی شدم و هم زمانی که مثبت شدم پس نمیشه اصلا با اطمینان حرف زد

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
پناه بر خدا عزیزم آره ولی به منم گفتن 14 روز بعد آز بده احتمالا یکشنبه یا دوشنبه برم شما کی میری آ ...

به من گفتن ١٦ روز بعد كه ميشه بيستم

من احتمالا همون موقع برم خيلييييي ميترسم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
بچه ها ، دوستم امروز پانکچر شده بهش گفتن یکشنبه بره واسه انتقال ، میگه چرا بهم نگفتن زنگ بزنم بپرسم ...

همون روز انتقال بهش میگن نگران نباشه

2740
من هربار حس پریودی داشتم در حد چی.هم هربار منفی شدم و هم زمانی که مثبت شدم پس نمیشه اصلا با اطمینان ...

علائم بارداری و پریودی کاملاً شبیه هم، تا تجربه نکنه کسی متوجه نمیشه و همش نگران میشه آدم 

علائم بارداری و پریودی کاملاً شبیه هم، تا تجربه نکنه کسی متوجه نمیشه و همش نگران میشه آدم 

من هردو رو تجربه کردم باردار که شدم از صبح تا شش غروب به حد مرگ درد پریود میداشتم بعد ساعت شش انگار من همون ادم نیستم

به من گفتن ١٦ روز بعد كه ميشه بيستم من احتمالا همون موقع برم خيلييييي ميترسم

من میگم زودتر برم که تکلیفم روشن بشه دیگه تحمل ندارم واقعا، اصلا این دو هفته ی بعداز انتقال برام از بدترین روزای عمرمه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شوهرم واریکوسل گرید 3 بوده و عمل کرده حالا واریکوسل نداره ولی تعدادش کم شده، 7 میلیون، تا حالا هم هر ...

عزیزم من شوهرم بعد از عمل واریگوسل همه چی در حد صفر شده بود تو این یه سال یبار به ۵ میلیوون رسید ولی اکثرا مرده بودن اسپرماش.از تیرماه که رفتیم رویان شروع کرد به فرتیل پلاس خوردن و فولیک اسیدو رعایت تغذیه صحیح و سالم سبزیجات زیاد و ورزش منظم و سبک و شرایط دیگه که قبلا گفتم .شکر خدا موقع عملم که نمونه داد تعداد شده بود ۵ میلیون تحرک هم از صفر شده بود ۵ درصد و مورفو هم بین صفر و یک.اولین باره که مورفو بالاتر از صفر شده و ۵ درصد هم تحرک داره.الانم باز براش فولیک اسید ۵ و سلن پلاس تجویز کرده.دی ماه که بریم برا انتقال قراره باز آزمایش بده ببینیم چطور شده

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
شوهرم واریکوسل گرید 3 بوده و عمل کرده حالا واریکوسل نداره ولی تعدادش کم شده، 7 میلیون، تا حالا هم هر ...

عزیزم دکتر همسر من اعتقاد داره هیچ چیزی مثل خنک نگه داشتن بیضه تاثیر گذار نیست.بهش گفته هر موقع میری دستشویی چند دقیقه خودتو با آب خنک بشور

2706