2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821403 بازدید | 669211 پست
شوهرم واریکوسل گرید 3 بوده و عمل کرده حالا واریکوسل نداره ولی تعدادش کم شده، 7 میلیون، تا حالا هم هر ...

عزيزم دکتر به همسر من پودر پروکسید پلاس داد و مطمئنم خییییییلی تأثیر داشت البته بعد از لطف خداوند، دکتر خیلی بهش اعتقاد داشت ولی بسختی گیر آوردم و گرون هم هست، اما خواستن، توانستن است 😊

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دکتر طاهری پناه به شدت روی پودر پروکسید پلاس تاکید داره.همسرم گفت فرتیل اید میخورم گفت پروکسید ...

چه جالب لیلا جان، دکتر مددی هم خییییییلی رو این پودر تأکید داشت، منم به دوستمون توصیه کردم 👌

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
گلم چون خیلی خون از دست دادی نگران نباش زیاد اصلا نمیشه

مرسي زينب جون 

عزيزم من تو نت خوندم كه اونايي كه خونريزي دارن تو بارداري امكان پاره شدن كيسه آب هست 😢 من خيلي ميترسم زينب جون 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
علیک السلام  خیر  و من الله التوفیق😊😊😊😊

😆😆😆😆😁😁😁😁

علیک السلام  خیر  و من الله التوفیق😊😊😊😊

❤❤❤❤فردا دیگه روز۹هست حس پریودی دارم و اون سری هم همین بودم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
❤❤❤❤فردا دیگه روز۹هست حس پریودی دارم و اون سری هم همین بودم

عزيزم تو بارداری هم همش حس پریودی داری، به این چیزها توجه نکن، منکه میخواستم دارو محلی بخورم که پریود بشم از بس درد پریودی داشتم، قبلش آزمایش دادم خداروشکر 

بچه ها ، دوستم امروز پانکچر شده بهش گفتن یکشنبه بره واسه انتقال ، میگه چرا بهم نگفتن زنگ بزنم بپرسم جنین تشکیل شده یا نه ؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2738
گرده نخل باعسل که میگن خوبه.نمدونم یه خانمی میگفت مرکزال اسحاق قم زالومیندازن ودارومیدن البته داروها ...

گرده را خیلی خورد ، همزمان خودم هم خوردم واسه ما که تاثیر نداشت، این مرکز را تا حالا نشنیده بودم، همون تبریزیان یا شاگرداشه؟

چون تشکیل نشده باشه، خودشون زنگ میزنن که کنسله و نره

ممنون عزیزم ، یعنی امکانش هست تا یکشنبه زنگ بزنن کنسل کنن ؟ امروز معلوم نمیشه تشکیل شده یا نه؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
عزيزم دکتر به همسر من پودر پروکسید پلاس داد و مطمئنم خییییییلی تأثیر داشت البته بعد از لطف خداوند، د ...

گلم از کجا خریدی؟ فکر کنم 500 تا 600 باشه درسته؟ چند ماه باید بخوره؟ یه بسته کافیه؟ لی لا جون میگه روزی یه ساشه واسه شوهر شما هم یه ساشه بود؟

یه ترشحاتی دارن که جنین رو از بین میبرن. عزیزم فکرت رو درگیر نکن من که پزشک شما نیستم. کاش بتونی با ...

اره حتما شنبه زنگ میزنم ممنون

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
انوکسا مگه عقربه داره؟ 

شکم رو ی ساعت فرض کن خواهر عقربه ی ۶ساعت کجا میمونه؟همونجا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ممنون عزیزم ، یعنی امکانش هست تا یکشنبه زنگ بزنن کنسل کنن ؟ امروز معلوم نمیشه تشکیل شده یا نه؟

امروز که گذشت فردا هم جمعه هست، شنبه زنگ بزنه بهش میگن ولی بهتره مثبت باشه و فکر و خیال منفی نکنه خودشون رشد میکنن ، انرژی مثبت بفرسته واسه جوجه ریزها