2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818272 بازدید | 669070 پست
شمافک کنم مامان شجاعی هستین😁😁

جنگ جنگ تا پیروزی💪😬😆

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم 7 بود با روزی 3 تا استرادیول  بعد استرادیول شد 4 تا سه روز بعد رفتم یهو شد 10 حالا شاید ...

زینب جون استرادیول خارجی گرفتی؟؟ چی استفاده کردی خوردنی که اندومترت خوب شد؟؟

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
 عاشق ترشی و شورم 🤤 تازگیها بد عادت شدم ابغوره میریزم رو برنج میخورم.😋نمیدونم چه ویار مزخرفیه ...

واي مثل من انقدر ترشي و شوري ميخوردم همش در حال خوردن تمر هندي بودم حالت تهوع منو خوب ميكرد 🤣

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
گلم تا حالا نشنیدم با هچینگ جنینی خراب بشه خصوصا که با لیزر این کار رو میکنن و کاملا کنترل شده هست

مرسی خیالم راحت کردین

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها من ی سوال داشتم من ۲۰ روز از سقطم می گذره یعنی از خونریزی نداشتنم آخرین باری هم ک بتا دادم ۴۶ بود بعدشم سونو رفتم گفتن هیچ بقایایی نداره دکتر گفت دوفاستون بخور شبی دوتا تا ۱۰ روز تا پریود بشی من از چهارشنبه پیش شبی دوتا خوردم هیچی مشکلی نداشتم  شب پنجم ی ذره فعالیت کردم بعدشم نزدیکی داشتم افتادم رو لکه بینی فکر کردم پریود شدم دیگ قرصمو ولی کردم گفتم فرداش باز میشم سه روز گذشت نشدم فقط هر موقع میرم دستشویی لخته خییییلی ریز می بینم دیشب بی بی چک زدم مثبت بود امروزم آزمایش دادم بتام ۵۶ بود الان من سوالم اینه امکان داره این ب خاطر سقطم باشه یعنی بتام هنوز از اون بارداریی بالا میمونه یا واقعا باردارم 

ببخشید طولانی شد 

دعا کنید این تیکر ب تیکر بارداری تبدیل بشه.
2738
وای عزیزم دلم میسوزه عجب ویاری داری....بابا یکم بخور هم ترشی هم سیر ترشی...من یادمه کلی ترشی میزاشت ...

مریم جان من کلا خودم عاشق ترشی بودم، الآنم بدتر شدم، یعنی له له میزنم براش 😁😁😁😁، همش دنبال یه دلیلی میگردم که بتونم بخورم، آخه میدونم اگه گذاشتم جلو روم دیگه چشام هیچی نمیبینه غیر از اون ترشی 😆😆😆

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
خودش همیجوری میره بالا.تا حالا استرادیول هم نخوردم😑..خدابی نه کمش خوبه نه اینجور مثل من مثلا روز ا ...

عزیزم منم اندو م مثل شماس روز۱۶پریودی۱۴بود دکتر گف زیاده سیکل انتقالم کنسل شد

شلغم رو نمیدونم ولی سیر ترشی هم زیاده روی نکن، میدونم سخته منم شکموام 🤭🤭🤭🤭 پنج حبه سیر برابر ب ...

پس کلا قیدش رگ بزنم فعلاً بهتره 😖😖😖

کلا این پرهیزها تا آخر بارداری یا فقط سه ماهه اول؟؟ 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
پس کلا قیدش رگ بزنم فعلاً بهتره 😖😖😖 کلا این پرهیزها تا آخر بارداری یا فقط سه ماهه اول؟؟ 

عزیزم‌من یه چی بگم من بارداری اولم همچی خوردم همچیااا به هیچ عنوان پرهیز غذایی نداشتم تهوع هم نداشتم کلا انگار باردار نیستم فقط از وقتی بچه تکون خورد حس کردم باردارم😂😂سخت نگیرید به خودتون از این دوران لذت ببرید فقط که بعد دلتنگش میشید

دوستان رفتم برای ترشحات ، چک کردن تست فرن دادم ، کیسه آب نبود، سونو هم دادم ک حجم کیسه آبا خوب بود.

و نهایت بخاطر ترشحات غلیظ داخلی ، عفونت بودنش تایید شد.

حالا ماما گفته دو تا کپسول فلوکنازول ۱۵۰ رو ب فاصله ۳ روز بخورم.

ایرادی نداره؟ 

یا فقط پماد واژینال استفاده کنم؟ 

@زینبی_بابا    

@آزی جون

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706