2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818060 بازدید | 669047 پست
من فکر میکنم چون سیکلوژست نیست بیشتر دارن اندومترین میدن درحالیکه فرتیژست400  ایرانی قوی تر از ...

زینبی رویان فگر کنم اندومترین بیشتر میده درسته؟ اگه خواستن اندومترین برام بنویسن میشه بهشون بگم فرتیژست یا سیکلوژست برام بنویسن به جاش؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
من به دلم هست انشالله طبیعی باردار میشی....😍😍 ولی موندم چرا اینقدر سپتوم رحم زیاد شده نکنه ...

جان من؟ خدا کنه مریم جون. ایشالا قسمت خودت عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رو شکر 😍 😍 😍 😍 😍 ان شاالله خدا براش نگه داره  به شما و هر کس هم آرزو داره هر چند تا ک ...

قربونت برم زینب جون چه دعای قشنگی کردی...انشاءالله همه ی منتظرم امسال با نی نی تو دلیشون سر سفره هفت سین باشن آمین...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
من به دلم هست انشالله طبیعی باردار میشی....😍😍 ولی موندم چرا اینقدر سپتوم رحم زیاد شده نکنه ...

اون که شک نکن کار دشمنه.مگه شک داشتی 😂😂😂

2728

دوستان ی سوال دیگ..من ماه پیش قرار بود انتقال بدم اما کنسل شد ب دلیل‌ اینکه ضخامت اندومترم زیاد بود..این ماه باید چ‌کارکنم ک انقدر رشد نکنه اندومتر؟؟؟کسی تجربه مشابهی داشته یانه

نه دفعه اولم بود هیسترو میشدم. من لوله هام بسته بود اما تو طرحی که دکتر از رحم و سپتوم کشیده به نظر ...

لیلا جون انشاءالله خدا معجزه اشو بهت نشون بده طبیعی باردار بشی ...خیلیا بعد هیستروسکوپی بلافاصله حامله میشن کارشون به میکرو نمیرسه از ته قلبم برای تو از خدا میخوام همون اتفاق بیوفته آمین...آیت الکرسی هم بر ات خوندم...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2738
وای عزیزم دلم میسوزه عجب ویاری داری....بابا یکم بخور هم ترشی هم سیر ترشی...من یادمه کلی ترشی میزاشت ...

عاشق ترشی و شورم 🤤 تازگیها بد عادت شدم ابغوره میریزم رو برنج میخورم.😋نمیدونم چه ویار مزخرفیه گرفتم ..حالا از ابغوره متنفر بودما قبلا 😂 میخورم بعدش به غلط کردن میفتم..شیرینیجات دوس ندارم ولی با خوردنشون حالم بهتر میشه. 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام عزیزم حالا حالا ها زمان داری عجله نکن

واقعا؟ راستی امروز رفتم مطب کمر درد گرفتم البته دراز میکشم خوبمولی میشینم یا تکون میخورم یکم درد میکنه خطرناک که نیس طول سرویکسم واژینال ۳۰ بود دکترم گفت بهتره سر کلاژ بشی یکشنبه برام عمل نوشت 

خدایا...شکرت😍
لیلا جون انشاءالله خدا معجزه اشو بهت نشون بده طبیعی باردار بشی ...خیلیا بعد هیستروسکوپی بلافاصله حام ...

الهی فدااات شم عزیزم،یه دنیا عشق میفرستم برات. الهی که برای شمام زود زود عزیزم و همه منتظرا.من عاشق آیت الکرسی ام و معجزه ها دیدم ازش. دلم رو روشن کردی الهی که خدا دلت رو روشن کنه.منم برات خوندم دوستم

عاشق ترشی و شورم 🤤 تازگیها بد عادت شدم ابغوره میریزم رو برنج میخورم.😋نمیدونم چه ویار مزخرفیه ...

عین منی خواهررررر

فقط من ابغوره دم دستم نبود😁 با لیمو ترش خودکشی میکردم

مولا انار ترش و نمک و لیموترش😋😋

یه جاهایی شوهرم بدادم میرسید میگفت میمیری نخور🤣🤣🤣

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
آره گلم دیگه نیازی نیست  کیفیت جنین هم دیگه بعد از لقاح و رشد دادن جنین شناس بهتون میگه

زینب جون من موقعی که میرفتم سونودکترکلانترگفت اینابه دردنمخوره.وکیفیت نداره سایزشون15و16و17بودوگفت کارت به یه مرحله دیگه میکشه.منظورش چی بوده؟

2706