2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818076 بازدید | 669048 پست
واقعا؟ راستی امروز رفتم مطب کمر درد گرفتم البته دراز میکشم خوبمولی میشینم یا تکون میخورم یکم درد میک ...

شما دوقلو داشتین؟؟

کمردرد بخاطر بالا رفتن هورمون پروژسترونه(اگه اسمشو درست گفته باشم)که باعث تورم نخاع میشه

تا زمانی هم که خم نشی درد نمیکنه. درسته؟؟

من ساعتهای سرپا بودم فقط کافی بود یه کوچولو دولا بشم کمرم قفففففل میشد. حتی یه بارشو‌ همسرم دستمو گرفت با پاهام نمیتونستم راه برم تمام وزنم رو همسرم بود منو رسوند به تخت😁

ولی من میخندیدما. چون برام عجیب بود این مدل کمردرد آنی🤣🤣

بعد همسرم فک میکرد دارم مسخره بازی درمیارم اولش باور نمیکرد😂😂😂

خلاصه خواستم بگم تا ماه ۳-۴ بیشتر نمیمونه. میره مثه بقیه ویارا😉

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
دوستان ی سوال دیگ..من ماه پیش قرار بود انتقال بدم اما کنسل شد ب دلیل‌ اینکه ضخامت اندومترم زیاد بود. ...

اگه بهتون داروی قوی دادن که اینماه دوزشو کمتر میکنن

اگه داروی ضعیف دادن کلا اینماه دارو نمیدن که بطور طبیعی ضخامت رشد کنه

البته فک کنم. حالا دوستایی که مشابه شما بودن میان میگن

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کی به مادرشوهراتون گفتید؟ 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2728
آره گلم دیگه نیازی نیست  کیفیت جنین هم دیگه بعد از لقاح و رشد دادن جنین شناس بهتون میگه

زینب خانم قرص لتروزول خارجی میتونم بدون تجویزدکتربگیرم بخورم وطبیعی اقدام کنم؟بعدازیک ای وی اف منفی

عزیزم به خاطر فقر آهن و هموگلوبین سایز گلبول های قرمز کوچکترین و بزذگترینش خیلی باهم تفاوت پیدا کردن ...

مررررسي قربونت بشم از راهنماييت بله به خاطر خونريزي زيادم بود وگرنه قبل بارداري هميشه نرمال بود درسته ريزش شديد مو هم دارم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
لیانا جان عفونت نداری؟؟؟ 

عفونت چي گلم ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
چه خبره خواهر روز 12 ضخامت 17 چی میخوری؟ چکار میکنی؟ من دفه قبل با گریه ضخامتم بالا میرفت 

خودش همیجوری میره بالا.تا حالا استرادیول هم نخوردم😑..خدابی نه کمش خوبه نه اینجور مثل من

مثلا روز اول پرئودی اندو رو زده 2 روز ششم رفتم زده 7.3 فردا روز نه هست برم ببینم چنده🤔

خدا کنه تخمکام خوب باشن...

یادم اردیبهشت که پانکچر شدم در مورد سبزی خوردن شد به منشی دکتر گفتم شاهی میخورم گفت شاهی خیلی اندو رو بالا میبره 🤔من نمیدونم واقعیت داره یا نه

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2738
نوش جونت😂😂😂😂 خدایا خودت پیتزا رو بدمزه کن ما هدایت پذیر نیستیم

🤣🤣🤣واقعا 

هميشه چيزاي خوشمزه مضر 🙁

عزیزم عوارض الونوا رو نمیدونم ولی فکر کنم سرما خوردی اون ترشحات هم کاملا طبیعی هست و نگران فولیکول ...

ممنونم زینب جون

درسته شدید سرماخوردم 

امروز باز بهم آمپول داد،دو تا  توی بازو و ۸ تا اچ ام جی عضلانی

و باز یکشنبه برم پیش دکتر

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
 عاشق ترشی و شورم 🤤 تازگیها بد عادت شدم ابغوره میریزم رو برنج میخورم.😋نمیدونم چه ویار مزخرفیه ...

😍😍😍😍😍😍وای عشقممممممممم

دیگه میگم صددرصد پسر داری😍😍😍😍😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عین منی خواهررررر فقط من ابغوره دم دستم نبود😁 با لیمو ترش خودکشی میکردم مولا انار ترش و نمک و لیم ...

هومت گلی تو هم پسر داری درسته؟

من به مادرم اینا نگفتم میکرواینجکشن کردم، خبر ندارن، از طرفی هم اونا اصرار میکنن بیا، برم خونشون بیش ...

واقعا سخته باید با تلفن در همچین مواقعی سر وتهش رو یکی کرد🙄

خدا رو شکر 😍 😍 😍 😍 😍 ان شاالله خدا براش نگه داره  به شما و هر کس هم آرزو داره هر چند تا ک ...

فدااااات😘😘😘😘

خداازدهنت بشونوه عشقم😍😍😍😘😘😘

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706