2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825213 بازدید | 669410 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فرنوژست200 سری قبل شیاف 400استفاده میکردم 

عزیزم منم فرنوژست ۲۰۰ دارم دکترم گفته شیافش کنم واژینال یا رکتال بپرس ببین باید بخوری یا شیاف کنی چون روش نوشته خوراکی،واژینال،رکتال

2728
سلام بسارا جان دختر گلت چطوره؟ انشاله سایه مادر با افتخار همیشه بر سرتون باشه... قدر این گلا رو ن ...

من به مادرم اینا نگفتم میکرواینجکشن کردم، خبر ندارن، از طرفی هم اونا اصرار میکنن بیا، برم خونشون بیشتر باید دراز بکشمم، روم نمیشه، خیلی نمیتونم سرپا وایستم

شیاف من از این اندمترین هاست همون پروژسترون ولی ببخشید خشکه نمیشه مقعدی کاش ب منم مقعدی میداد 

من فکر میکنم چون سیکلوژست نیست بیشتر دارن اندومترین میدن

درحالیکه فرتیژست400  ایرانی قوی تر از اندومترین هست

2740
عزیزم ما ندیدیم ولی قطعا خیلیا با حل شدن این مشکل جواب گرفتن گلم منم کسی رو ندیده بودم مثل همسرم بد ...

خداکنه مشکل جدی نباشه

شماپزشکی اخه همه ازتون سوال میپرسن؟

خدایا شکرت🙏🏻💚❤🤍💛🧡

[QUOTE=114414888]آهان متوجه شدم  خدا صبرت بده خیلی سخته، خصوصا این دوره زمونه که همه مردم کلی استرس دارن نمیدون ...[/QUOTE

من کارم کلا با مرداست، ارباب رجوعها کلا مردن، به رئیس گفتم منو نزار اونجا اونجا کلا مردن اصلا گوش نکرد

منم گفتم حداقل دو هفته مرخصی بگیرم آزمایش بدم بعدش برم سرکار

عزیزم منم فرنوژست ۲۰۰ دارم دکترم گفته شیافش کنم واژینال یا رکتال بپرس ببین باید بخوری یا شیاف کنی چو ...

عکسش رو براتون میفرستم ببینم با مال شما یکی هست

ولی روش نوشته کپسول 

دق مرگ خوب گفتی     خدا از دهنت بشنوه یه دختر داشته باشم     باور کن مشکل گاهی ...

قربونت برم دوست خوبم.پس دختر دار شدی بوسه منو به لپ نازش برسون عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706