2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839494 بازدید | 670422 پست
نگران نباش یا همونه یا نهایت شده 9 چرا امروز همه استرس ضخامت گرفتین😉😉😉😉😉 خیالت راحت راحت ماما ...

نه عزیزم تنها چیزی که من ندارم استرس هست😂

خدا بخواد ضخامت این وسط کاره ای نیست من سپردمش دست خدا مراقبش باشه بعذ۹ ماه بیاد بغلم ان شاالله

از ظهرم رون سمت چپم یه کم تیر میکشه نمیدونم چرا

سلام زینبی جون.خوبی گلی؟ نی نی گوگولی خوبه؟  ممنون عزیزم که به یادم بودی.هیچی امروز رفتم آزمای ...

منم امروز یه خانم توی مطب دیدم باردار بود ماه آخر دوقلو با IVF کلی خوشحال شدم خودم رو جاش تصور کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه داروخانه ای برات توصیح نداد؟ کاش اومده بودی اینجا پرسیده بودی

گفت ولی روش ننوشت.از اونجا زود رفتم تزریقات 

قاطی کردم کلا.جابجا زدم غضله ای و زیرجلدیو

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
ممنون عزیزم فقط یه سوال الان داروهامو چک کردم جای شیاف پروژسترون بهم کپسول داده اشتباه شده یا میشه ک ...

اسم کپسولش چیه؟ دوفاستون؟ 

دوز جذبی خوراکی و تزریقی و شیاف با هم فرق داره ها

اگر شک داری حتما از دکترت بپرس

2731
سلام زینبی جون.خوبی گلی؟ نی نی گوگولی خوبه؟  ممنون عزیزم که به یادم بودی.هیچی امروز رفتم آزمای ...

به فال نیک بگیر عزیزم

ان شاالله مامان شدنت نزدیکه

دقیقا منم زن حامله میدیدم انگار یه موجود فضایی باشه برام

دیگه با ivf اگر کسی میدیدم انگار خودم حامله شدم، خیلی تو روحیه ام اثر میذاشت اگر بهم میگفت تو هم نتیجه میگیری

خیلی تو محیط های درمانی اهل صحبت کردن نیستم ولی قبلا از قصد پیش خانم های باردار میرفتم که ببینم اونها هم ivf  بودن یا نه، خیلی حس خوبی بود

2740
انشاالله❤ آخی نازی😍😍😍 خدا حفظش کنه، وای من عاشق دخترم یعنی خیلی دوست دارم خدا مامانت رو برات نگ ...

عزیزم خدا رحمت کنه مادرتون رو روحشون شاد

بهترین ها نصیب قلب مهربونت الهی

عزیزم الهی نگران نباش اون جوجه ها حالشون خوبه ولی نیاز نبو  خونه بمونی ها، با خیال راحت ضمانت ...

میدونی عزیزم حجم کارم خیلی زیاده، کارم هم با ارباب رجوعه، خیلی هم شلوغه، یه وقت یکی شون داد و بیداد کنه استرس کل وجودمو میگیره

میدونی عزیزم حجم کارم خیلی زیاده، کارم هم با ارباب رجوعه، خیلی هم شلوغه، یه وقت یکی شون داد و بیداد ...

آهان متوجه شدم 

خدا صبرت بده خیلی سخته، خصوصا این دوره زمونه که همه مردم کلی استرس دارن نمیدونن کجا خالی کنن بنده های خدا

منم کارم ارباب رجوع داشت و استرسی بود ولی تعداد زیاد نبودن 

اما نهایتا مجبور هم شدی برو کما بیش

ان شاالله خدا به این آقایون رییس هم درک بده بفهمن ماها چی میکشیم این قدر زور نگن

2706