2733
2734

این دختره مطمئنم متاهل هست 

سر کلاس هفته قبل گفت اقام پایین منتظره 

این پسره سر کلاس بود 

بعدش امروز با یکی از اقایون که من ازش خوشم اومده 

رفتن 

برام سواله چرا باهم رفتن ؟

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

توو فکرش نباش

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برات سواله چرا رفتن؟ 😐

خب حتما رفتن براش لپ‌لپ بگیره ببینه جایزه‌ش چیه؟☺️ 

خب مشخصه چرا رفتن؟ بعدشم اون پسره از دستت رفته ، مراقب باش خودتو کوچیک نکنیااا. 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
رفیقن

نه بابا دوتا شون خیلی متشخصن 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2738