2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818871 بازدید | 669102 پست
عزیزم پریناتولوژیست دکتر فرزانه، حنطوش زاده، مشفقی رو میشناسم باز دوستان میان معرفی می کنن

دست گلت درد نكنه 😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم. مگه هنوز تهوع داری زینب جون. من میخوام یکی دوماه صبر کنم اما همسرم میگه بریم میکرو

نه خدا رو شکر از هفته 23 دیگه حالم بهم نخورد💪💪💪💪

لی لا جان نهایت یک ماه فاصله بده، کاش از دکترت هم بپرسی

2728

وای مامانای مهربون 

مرسی که جوابمو دادید 

من فقط یروز خونریزی داشتم‌بعد اینکه امپولام‌دو تا شد قطع شد 

ولی استراحت بودم که البته دکترم مخالف استراحت مطلقه 

ولی فردا مجبورم برم سرکار نگرانم دعا کنید اذیت نشم‌شرایط اینکه نرم سرکار ندارم 

همونروز هم‌که خونریزی داشتم سرکار بودم و قبلش کمرم درد گرفت شدید 

باید با رییسمون صحبت کنم اجازه بده درو‌ ببندم‌ گاهی دراز بکشم 😅

2738
سلام بچه ها خوبين (ميشه يه كوچولو بهم وقت بدين)😍 من فردا ان شاالله ازمايش دارم كه ٥مين باره انتقال ...

سلام عزیزم همزمان بودیم چه روزای بدی بود 

مطمین باش اون اتفاق دیگه تکرار نمیشه 

اینبار حتما قلبش تشکیل میشه و بغلش میگیری

ظاهرا بارداری پوچ علایمش خیلی قویتره!! من از روزیکه لانه گزینی کرد متوجه شدم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام عزیزم، ان شاء الله زودتر خوب بشی  حل شدنش که ظرف دو سه دقیقه هست ولی باید نیم ساعت رو حدا ...

مرسی عزیزم.سعی میکنم نیم ساعت رو تحمل کنم .گاهی نمیشه... تهوعم خیلی شدیده.از خواب بیدار میشم و حتی اگه یه ذره آب خورده باشم قبل خواب ،بالا میارم گلاب به روت...خواب هم ندارم بدبختی..کل شبانه روز ۴ یا ۵ ساعت میخابم.

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
نه خدا رو شکر از هفته 23 دیگه حالم بهم نخورد💪💪💪💪 لی لا جان نهایت یک ماه فاصله بده، کاش از دکترت ...

خب خدارو شکر عزیزم. چشم میپرسم. اونجام که گفتی مگه ریاضیه کلی خندیدم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خیلی ممنون . هنوزم باورم نمیشه . خدایا شکر . ان شالله نصیب همه . وزنش ۱۹۰۰ هستش . شیر خودم ک خشک شدش ...

عزیزم جای شکر داره حال گل پسرت خوبه و بخیر خونه بردی نگران وزنش نباش هر روز تغییر میکنه ،،دکترش نگفته هرچند ساعت بهش شیر بدی ؟ 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام عزیزم خوبی‌؟  بهتری هم تهوع هم بقیه مسائل ؟ دخترمون خوبه؟

سلام عزیزم شکر گلم منم خوبم دختری هم خوبه گلم 🌹

تهوع همچنان هست😣 الان این ماه به حدی گشنه میشم که دیوار رو هم بخورم😆 سعی میکنم کم بخورم وزنم بالا نره و همچنان خانشین هستم و استراحت گلم همین هفته دکتر رفتم جفت تغییری نکرده تقریبا ۱۳ روز دیگه بازم وقت دکتر دارم برسی کنن وضعیت رو اگر تغییری نکرده  باشه سز انحام میدن ! 

حال خودت چطوره کاکلی خوبه😍حرکتاشو احساس میکنی ؟؟

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام عزیزم بالاخره تونستم بیام نی نی سایت فکر کنم باید آزمایش بدی مجدد بر اساس اون دوز یا تغییر میک ...

مرسی عزیزم

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزیزم خیلی خیلی زود رفتی، حداقل 10 روز دیگه سونو بعدی رو برو، من که حس میکنم دو تا هستن😍😍😍😍

حست درسته عزیزم. توهمون سونو که میگم 5هفته دادم هردوش دیده شد... دیگه ان شاء الله هردو همه مراحل رو بسلامت بگذرونن. همچنین این حس خوب روزی تک تک دوستان نی نی سایتم

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2706