2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822171 بازدید | 669237 پست

سلام بچه ها خوبين (ميشه يه كوچولو بهم وقت بدين)😍

من فردا ان شاالله ازمايش دارم كه ٥مين باره انتقال دادم

اين دفعه چندروز بعداز انتقال همش سردم بود خيلي ،تا چندروز پيش،الان بدنم به سرما زود واكنش ميده يعني زود سردم ميشه،

دفعه پيش كه جوابم مثبت بود ولي پوچ شد،علائمي مثل درد سينه داشتم ولي اين دفعه ندارم فقط سردم ميشه و خيلي خيلي كم بعضي وقت ها سينه درد دارم ولي بعضي وقت ها تهوع دارم 

من روز ٣و ٦آمپول hcgزدم و روز ٩بي بي چك زدم (مارك روژان)خط دومش كمرنگ افتاد 

واااي حالا براي فردا خيلي استرس دارم برام دعا كنيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کم طاقت نشدی اما یه دردی هرچقدرم کوچیک باشه وقتی مزمن بشه و طول بکشه آدم رو کلافه میکنه، اینکه دیگه ...

باشه عزیزم..مرسی .به رو امتحان میکنم امروز

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام بچه ها خوبين (ميشه يه كوچولو بهم وقت بدين)😍 من فردا ان شاالله ازمايش دارم كه ٥مين باره انتقال ...

ان شاء الله که مثبته عزیزم..استرس نداشته باش.منتظر خبرای خوبتیم 😍

2738
علايم ديگه چي داشتي،برام دعا كن لطفا،به فسقلي بگو برام دعا كنه

حتما گلم اگه قابل باشم

ببین من چون معده ی حساسی دارم، فقط یکم حالت تهوع داشتم به خاطر مصرف داروها..روزهای اول دنبال علایم نباش.چون واقعا هیچ علایمی نیست.بعد از تشکیل قلب علایم خودشو نشون میده

سلام فداتشم،دکترم کشاورزیه ولی روز ۹ پریودیم مطب نبود منم مجبور شدم رفتم معتضدی یه بار رشیدی بود یه ...

ای جانم😍😍 مبارک باشه پیشاپیش مامان شدنت😍😍😍 درضمن قبل انتقالت با روغن سیاهدانه شکمت چرب کن هرشب رحمت گرم نگه دار حتی روز انتقالتم صبح به سلامتی با حوله شکمت گرم نگه دار انشالله نی نیای نازت سفت بغلت کنن😍😍💜

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
سلام عزیزم به نظر میاد رحمتون سرد هست، و هر ماه چند تا فولی غالب داری که فقط یا یکیش آزاد میشه یا نم ...

بله خیلی ها گفتن که رحمت سرده و واقعا هم همینطوره قندم نرماله ولی وزنم 9کیلو اضافه وزن دارم ازمایشاتمم همش نرمال بوده درضمن اندومترم روزهای 15 سیکل سونودادم 8بوده دکترم گفت اندومترت تو این روز سیکل خوب نیست باید بیشتر میبود چطور باید بفهمم اندوومترم مشگل نداره؟؟!! چه آزمایشاتی باید بدم میگن 

دکتر رویا پادمهر تشخیص میده اونم تهرانه؟؟؟

انشالله تو هفته آینده میرم طب سنتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥