2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822204 بازدید | 669237 پست
عزیزم حالا کلا جدای از شماره ندادن بهتره تحت نظر پریناتولوژیست باشی چون بارداری پرخطر محسوب میشی&nb ...

زينب جون ممنووون 

دكتر طرازي خوبه ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام زینب جان.خوبی عزیزم؟ زینبی جان میدونی یه قرص چقدر طول میکشه تو معده حل بشه و اثر کنه؟بیشتر از ...

سلام عزیزم، ان شاء الله زودتر خوب بشی 

حل شدنش که ظرف دو سه دقیقه هست ولی باید نیم ساعت رو حداقل بالا نیاری تا جذب بشه

من اغلب موقع سرم اونا رو میخوردم یا آخر شب موقع خواب

چون فقط وقتی خواب بودم حالت تهوع نداشتم، شما چه طوری؟ موقع خواب عمیق که تهوع نداری؟ 

خیلی ممنون . هنوزم باورم نمیشه . خدایا شکر . ان شالله نصیب همه . وزنش ۱۹۰۰ هستش . شیر خودم ک خشک شدش ...

ای جونم. نگران نباش. به زودی چنان رستمی بشه که بیا و ببین، بچه های بزرگتر از پسرت بیان شکایت کنن که پسرت گازشون گرفته    . مبارکت باشه انشالله زیر سایه پدرو مادر بزرگ بشه. خدارو شکر که بالاخره با خودت بردیش خونه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
ای جونم. نگران نباش. به زودی چنان رستمی بشه که بیا و ببین، بچه های بزرگتر از پسرت بیان شکایت کنن که ...

مرسی عزیزم . ان شالله نصیب همگی

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
ممنون که جواب دادید.اخه من براجورکردن هزینش یکمی گیرم براهمین میگم استفاده کنم بره😀

قربونت عزیزم، خیلی بعیده تو یک روز بشه جنین بلاست و جنین سه روزه بذارن، هر چی فکر میکنم نمیشه شرایط رحم رو جور کرد

آره دو مرحله ایی احتمال بالا تر میره  والا هزینه رو اطلاع ندارم ولی فکر کنم دو بار پول انتقال ...

اهان خیلی ممنون حالاوقتی رفتم پیشنهاددومرحله ای میدم ببینم چی میگن.ان شالله پول یکبارانتقال بگیرن😉

2738
عزیزم تا حالا پیش ایشون نرفتم، ولی ایشون پریناتولوژیست نیستن اما بچه ها اغلب راضی بودن 

مرسي زينب جون شما كيو معرفي ميكنيد ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم خودت خوبی‌؟ بهتری؟  آره گلم احتمالش خیلی بالاست خصوصا که یک دفعه هم طبیعی باردار شد ...

مرسی عزیزم. مگه هنوز تهوع داری زینب جون. من میخوام یکی دوماه صبر کنم اما همسرم میگه بریم میکرو

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
قربونت عزیزم، خیلی بعیده تو یک روز بشه جنین بلاست و جنین سه روزه بذارن، هر چی فکر میکنم نمیشه شرایط ...

میخاستم قیدشوبزنم برم ازشیرخوارگاه بیارم ولی شرایط بدی گذاشتن که بچه بعدامیفهمه توشناسنامه اش مینویسن منم منصرف شدم.

من رحمم فوری ضخیم میشه.اگه ازنظرصخامته.اوندفعه جرات نکردم داروخیلی بخورم

نه از نظر ضخامت نمیگم

از این جهت میگم که من جنین سه روزه انتقال دادم از سه روز قبل پروژسترون دریافت کردم

یکی دیگه 5 روزه بود جنینش از 5 روز قبل پروژسترون دریافت کرد

حالا یهو سه روزه و 5 روزه باهم رو نمی دونم اصلا داریم یا نه