2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822039 بازدید | 669237 پست
من یکبارمردادماه انتقال دادم.منفی شد.انتقال دومرحله ای چیه؟برای اخرین بارمیخام شانسموامتحان کنم.چهار ...

متوجه هستم گلم، ولی خودم رو جای شما میذارم اصلا جرات نمیکنم به دکتر بگم چهار تا با کیفیت انتقال بدن مگر خودشون چیزی رو صلاح بدونن

انتقال دو مرحله ایی یعنی یک بار جنین سه روزه انتقال میدن با تعدادی که صلاح میدونن و دو روز بعد هم جنین بلاست اون هم تعدادی که صلاح بدونن

تا الان تقریبا هر کسی رو دیدم این جوری انتقال داده مامان شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه هستم گلم، ولی خودم رو جای شما میذارم اصلا جرات نمیکنم به دکتر بگم چهار تا با کیفیت انتقال بدن ...

منکه نمیدونم کیفیتشون چجوریه.بهم نگفتن.میخام شانس موفقیت بالابره.احتمال اینکه سه روز وپنج روزه راباهم بزارن هست؟

بله خیلی ها گفتن که رحمت سرده و واقعا هم همینطوره قندم نرماله ولی وزنم 9کیلو اضافه وزن دارم ازمایشات ...

والا 8 اگر باشه و سه خطی که خوبه، اما اون فولیکول ها احتمالا با کیفیت نیستن که نمی‌ذارن آندومتر رحمت رشد کنه بیشتر

اما حتما اون 9 کیلو رو یه فکری براش بکن، طب سنتی معتبر هم برو

اگر به آندومتریوز شک داری کلینیک آندومتریوز ابن سینا خیلی حاذق هستن، اونجا هم خوبه برای چک آپ بری

@نفسی835   سلام قدم نو رسیده مبارک 😍 😍 😍 😍 😍 😍، ان شاء الله همیشه شادی و موفقیت هاش رو ...

سلام زینب جان.خوبی عزیزم؟

زینبی جان میدونی یه قرص چقدر طول میکشه تو معده حل بشه و اثر کنه؟بیشتر از یک ساعت؟قرصهایی مثل استرادیول.ا اس ا.دمیترون.فولیک اسید..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2738
قربونت لی لا جون ...منم دوتا جنین فریز دارم انشاءالله اگه خدا بخواد ماه بعد میرم واسه شروع سیکل..الب ...

حتما همه موارد رو تا حالا بررسی کردی عزیزم. و اینبار دوتا اسکیموهای کوچولوت به دلت 9 ماه میچسبن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
منکه نمیدونم کیفیتشون چجوریه.بهم نگفتن.میخام شانس موفقیت بالابره.احتمال اینکه سه روز وپنج روزه راباه ...

والا اینو دیگه نمیدونم 

ولی صرف بالا بردن تعداد جنین های انتقالی باعث بالا رفتن احتمال مثبت بودن نمیشه عزیزم

حتی دیدم یهو 6 تا جنین انتقال دادن ولی منفی

منکه نمیدونم کیفیتشون چجوریه.بهم نگفتن.میخام شانس موفقیت بالابره.احتمال اینکه سه روز وپنج روزه راباه ...

یه چیز دیگه گلم فکر نکنم ممکن باشه تو یک روز جنین سه روزه و 5 روزه انتقال بدن چون رحم رو با باید برای سه روزه حاضر کنن یا برای 5 روزه

واسه همین دو مرحله ایی رو طی روز های متفاوت انتقال میدن

منم هفته ۶خونریزی کزدم تا الان دو هفته است لک دارم، سونو کرد ولی حرفی از هماتوم نزد. پس کی تموم میشه ...

تو برگه سونو ننوشته هماتوم رو ؟ واسه من سه هفته طول كشيد تا كامل رفع شد 

ولي باز تو ١٣هفته اومد بعدشم الان نميدونم از كجا مياد 

هماتوم 🐴 است 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷