2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818691 بازدید | 669096 پست
آره خوبه فقط خوب جوشیده باشه و با گلاب سردیش رو بگیر یا کمی زنجبیل یا هل  ولی تو خوردن اون عرق ...

آره کلا جوش میارمو شیرو باشه عزیزم همینکارو می کنم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای گلم، ببخشید زیاد پست های تشکر رو جواب نمیدم و اغلب لایک میکنم فقط 

به خدا اصلا قصد بدی ندارم فقط چون دوست دارم برسم تمام صفحات رو بخونم و جواب بدم فرصت نمیکنم

از طرفی هم درسته استراحتم تا حدودی ولی هزار جور کار دیگه دارم که باید انجام بدم، نمیرسم بیشتر از یه حدی تو نت باشم 

اصلا اصلا قصد بدی ندارم، باز هم ببخشید اگر جواب محبت هاتون رو نمیتونم بدم

2731
اگه لانه گرینیه چرا بازم هست دیروز هم بود بعدش نبود الان دوباره هست😞😞😞ماه قبل ۲۲ پری شدم ، الان م ...

تبریک.....

انشاله جمعه همسرت میخواد شیرینی بده تو هم صبوری کن تا جمعه دختر خوب😉

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
منم ۱۱ کیلو اضافه شده بودم.رسما داشتم میمردم ..چند روز بستری شدم. البته من کلا بدنم حساسه.الانم سر ...

😢😢😢

ساراجونم اگر خدا قبول کنه من که همش برات دعا میکنم😍

انشاله یک گل پسر بهت داده باشه که موقع شنیدنش همه ی سختیهات فراموش بشه

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
مامان ماهک جان من دقیقه دو هفته بعد از پانکچر پریود شدم.تازه امپول هم نداشتم فقط یه شیاف اندومترین ب ...

خداروشکر امروز پری شدم ایشالا پری بعدیم سر تایم بیاد 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738

ممنونم از تبریکات فراوون همه، خواهرای مهربونم ، اومدم نی نی سایت عدد پیامارو دیدم شوکه شدم ،الهی قسمت همه منتظرا 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏خودم هنوز شک دارم یه فکرایی میاد تو سرم که ، بچه ها من فک میکردم همه بی بی چکای دنیا خرابن میگفتم خرابه دیگه پس چرا نشون نمیده ، این دفعه شوکه شدم انقدر غیر قابل باوره ،همتونو دوس دارم و بی نهایت ممنونم بابت لطف و محبتتون🥰🥰🥰😘😘😘😘

ممنونم از تبریکات فراوون همه، خواهرای مهربونم ، اومدم نی نی سایت عدد پیامارو دیدم شوکه شدم ،الهی قسم ...

خدا را بی نهایت شکر ، نگران لکه بینی هم نباش با مطب تماس بگیر شاید باید شیاف اضافه کنی 

بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
ممنونم از تبریکات فراوون همه، خواهرای مهربونم ، اومدم نی نی سایت عدد پیامارو دیدم شوکه شدم ،الهی قسم ...

من که به بی بی چک آلرژی پیدا کردم انقدر زدم و منفی بود. دیگه نمیخوام بخرم تا ان شالله بعد انتقالم آزمایش بتا بدم جوابش که خوب بود بعد میرم همه مارک های بی بی چک رو میخرم میام خونه هی تست میکنم عقده بی بی چک دو خط دیدنم از بین بره :))))

خانمها من روز هشت انتقالم بی بی زدم منفی بود یعنی دیگه امیدی نیست فقط لطفا حقیقت رو بگید امیدواری الکی خیلی بده

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
خانمها من روز هشت انتقالم بی بی زدم منفی بود یعنی دیگه امیدی نیست فقط لطفا حقیقت رو بگید امیدواری ال ...

آخه اون طفل های معصوم تو 8 روز چطوری وقت کنن هم خودشونو به رحم بچسبونن هم انقدر هورمون تولید کنن که تا ادرار شما برسه. انقدر عجله نکن دوستم. یکم صبور باش به نظر من هیچ اعتباری نداره تستت قشنگ تا روز پونزدهم شونزدهم صبر کن 

2706