2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822166 بازدید | 669237 پست
گلم یعنی چند بار پانکچر باید بشی تا تعداد جنین ها به حد مطلوب برسه، هر دفعه یک یا دو تخمک با کیفیت ا ...

زینب جون یعنی میشه مثلا" شوهر من هم که آزو اسپرمه چند بار ازش نمونه بگیرن و فریز کنن بعد پانکچر من انجام بشه؟

گلم یعنی چند بار پانکچر باید بشی تا تعداد جنین ها به حد مطلوب برسه، هر دفعه یک یا دو تخمک با کیفیت ا ...

مرسی.دکترها زیاد توضیح نمیدن.دفعه پیش که انتقال منفی شد.اینبار رفتم که دوباره شروع کنم خودم تو پرونده دیدم نوشته آ هشت سلولی.همین

بعد گف میخواهی چند بار پانکچر کنی؟گفتم اره

حتی پرسیدم برا کیفیت تخمک دارو نمیدی؟مثلا اووبوست یا هر چی.درست حسابی جواب نداد.باز باید وقتی رفتم بپرسم.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سخته درد که نداره به اونصورت؟زمانی که انتقال دادم باید حتما یکی مواظبم باشه یا خودم می تونم

عزیزم روز پانکچر که حتما باید با همسرتون باشین چون باید نمونه اسپرم بدن

و تا یکی دو روز آدم گیجه، اگر به خانواده‌ نگفتی قبلش غذا درست کن که بخوری

واسه انتقال هم که نه نیازی به هیچ کسی نیست فقط واسه دلگرمی همسرت بیاد، بعدش هم از لحاظ علمی مراقبت خاصی نیاز نیست فقط چیز سنگین بلند نکن و مثلا استخر نرو یا خودتو خسته و کوفته نکن همین کافیه

نه عزیزم اصلا این جوری نیست  تو انتقال فرش اصلا استرادیول نباید بدن چون غلظتش توی خون بالاست و ...

عزیزم تو بلاست هم استرادیول نمیدن؟

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اینا انعقادی هست عزیزم ای کاش بیای همین تهران انجام بدی با خیال راحت و از مسئول فنی آزمایشگاه یا مت ...

زینبی جان واقعا نمیتونم بیام تهران.اینجا سر کارم چون مهر ماه نرفتم سر کار و مدیرمون هم برام مرخصی رد نکرده دیگه باید جبران کنم وگرنه خودم عذاب وجدان میگیرم.دی ماه هم دوباره باید بیام تهران واسه شروع سیکل انتقال بازم برام مرخصی رد نمیکنه .از طرفی شوهرم هم کارمنده.واقعا نمیتونم واسه آزمایش بیام تهران.دیگه توکل به خدا همون اهواز میرم آزمایشگاه میپرسم اگه شد یه متخصص خون هم همینجا میرم میپرسم ببینم چی میگن. @زینبی_بابا    اینا جوابشون چند روزه آماده میشه؟اگه بیست یا بیست و پنج روز طول بکشه میتونم بعد از پریود بعدیم که میشه دومین پریود بعد از پانکچر انجامشون بدم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ببخشید یکی خدای نکرده هایپر میشه چیکار می کنن بستریش می کنن؟

اگر هایپر با ریسک بالا باشه سرم خاص میزنن و اگر باز احتمال خطر بدن یا میفرستن بیمارستان یا اگر محل پانکچر بیمارستان باشه همونجا بستری می کنن

در این حد دیگه خیلی کم پیش میاد 

2738
عزیزم روز پانکچر که حتما باید با همسرتون باشین چون باید نمونه اسپرم بدن و تا یکی دو روز آدم گیجه، ا ...

که اینطور ممنون که راهنماییم می کنید عزیزم واقعا احتیاج دارم خیرشو ببینی

سلام به همگی من دیروز پانکچر شدم فردا انتقال دارم آیا نیازه توی این فاصله چیزی بخورم که تاثیر داشته ...

ایشالله بسلامتی انتقال مثبت باشه 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
بچها همسرمن تو مرکزناباروری ای  که میریم آزمایش داد نرمال مرفولوژیش نمی دونم ۱۰ یا ۱۵ بود دقیق ...

عزیزم بپرس اگر با چشم انسان بررسی میشه یعنی معتبره

اگر با کامپیوتر بررسی میشه که نه 

ولی احتمالش هم هست خوب باشه 

اگر هایپر با ریسک بالا باشه سرم خاص میزنن و اگر باز احتمال خطر بدن یا میفرستن بیمارستان یا اگر محل پ ...

آره تو بیمارستانه ولی خدا کنه هایپر نشم که استرادیول نخورم روزی 8 تا سفیده تخم مرغو از چه زمانی شروع کنم خوبه تاثیرش بیشتره

پس ایشالا تو این هفته میشم😉😉

مامان ماهک جان من دقیقه دو هفته بعد از پانکچر پریود شدم.تازه امپول هم نداشتم فقط یه شیاف اندومترین بود که اونم فقط ۴ تا استفاده کردم.البته دفعه قبلی ۵ روز بعد از پانکچر پریود شدم اون دفعه آمپول داشتم.زیاد نگران اومدنش نباش.بالاخره میاد.من نگران پریود دومم چون معمولا پریود دوم تاخیر زیاد داره 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام خوبی؟ زینب جان میشه جواب منو بدی؟ البته اگه خودتو برام نمیگیری       منم انت ...

عزیزمی سلام

نه الان حس خودمو گرفتن نیومده😂😂😂

میگم که عزیزم اغلب نیاز نیست بدن نمیگم همیشه، حتما یه جاهایی لازم هست تجویز کنن

ولی واسه خودم یادمه آزمایش استرادیول دادن که بالای 3000 بود حالا فکر کن استرادیول هم میدادن 

ولی اینکه کی نیاز میشه تو انتقال فرش استرادیول بدن رو نمیدونم، اگر زحمتی نیست و امکانش بود از دکترتون بپرسین به منم بگین همین جا تا بیشتر بشه اطلاعاتمون

زینب جون من سر خود ویتامین دی.مولتی ویتامین.سی.ای.زینک.فولیک اسید.امگا 369 میخورم.البته هر روز از دو مدلش.نه همه با هم.تو هفته ولی از همش

ولی خود دکتر برا کیفیت تخمک قرص نداده مثل اووبوست غیره.بنظرت میداد بهتر بود؟یا تاثیری نداره

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر