2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823939 بازدید | 669321 پست
خیلی شرمنده ام کردی که  برای تایپ و به یاد آوردن این متن، اینهمه وقت گذاشتی. میبوسمت عزیز دلم. ...

دشمنت شرمنده، خوشحالم ذهنم یاری داد تقریبا تمامش یادم اومد، الانم سیو کردم برای بقیه دوستان

دعای شما خیلی خیلی خیلی برام ارزش داره، دیگه مامان بشین از خوشحالي جیغ میزنم انگار خودم دوباره مامان شدم 

نخندی بهم من تا الان قائم موشک بازی میدونستم🙈🙈🙈🙈🙈 کی اسمش عوض شد

نمیدونم شایدم این درسته. آخه تو برنامه های تلویزیونی که مثلا مرور خاطرات میکنن دیدم میگن قایم باشک. اصلا کدومش درسته و معنیش چیه خدا میدونه. ولی خیلی خندیدم          

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کلا هر چی میخوری گرم باشه بعد از یه مدت اوکی میشی  ولی کاش حتما طب سنتی بری اما میوه ها ...

زینبی جان منم طبعم سرده و سعی میکنم خیلی از اینایی که گفتی رو رعایت کنم. من بستنی و پنیر خیلی دوس دارم اشکال نداره بخورم؟ بعدش یه نوشیدنی گرم میخورم مثلا دمنوش بابون یا آویشن یا چای نبات با دارچین.میگم راستی این روزا تا تنتقال اشکال نداره نوشیدنی های کافئین دار بخورم مثل نسکافه یا قهوه؟ آخه شنیدم واسه رحم خوب نییت قبل از انتقال

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731
بازم آبش کم بودش مث اول و خونرسانی هم کمتر از اولش شده بودش ولی بازم گفتش باز بیمارستان بستری باش رو ...

زین جان دلیل کم شدن اب چیه و خونرسانیش کم شده دکتر نگفت دلیلش چیه؟

چند هفتته عزیزم چند ماه؟🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
زینبی جان منم طبعم سرده و سعی میکنم خیلی از اینایی که گفتی رو رعایت کنم. من بستنی و پنیر خیلی دوس دا ...

نه گلم اینا رو رعایت کنی دیگه رسما یه جاهایی چیز سردی خوردن مشکلی نداره

منم گاهی نسکافه و اینا میخوردم، خصوصا وقتی خیلی کارم سنگین میشد

ولی بعدش رفتم از این دمنوش ترکیبی ها هست که طبع گرم دارن خریدم، نیوشا نه ها، کم کم جایگزین نسکافه کردم

یا مثلا بستنی خیلی چاق میکنه، به خاطر اون سعی کن کمتر بخوری وگرنه با اون همه گرمی چند تا سردی خوردن مهم نیست

پنیر هم با گردو بخوری هیچ مشکلی نیست

یادمه خودم شیر میخوردم ولی با عرق دارچین یا عرق زنجفیل یا قوتو ترکیب میکردم، دیگه سرد محسوب نمیشد 

یا مثلا سالاد شیرازی رو با نعنا خشک و فلفل سیاه و زعتر کویتی(یه ادویه گرم برای سالاد هست جنوب کشور می‌شناسن خصوصا تو آبادان) سردیش رو میگرفتم 

فقط شما که خودت جنوبی هستی مراقب باش تو مصرف گرمی سر خود زیاده روی نکنی، البته الان رو به سردی هوا هستیم خیلی نگران نباش

آره گلم همین مدلی که سریع با عسل قاطی میکنی اسمش میشه دوسین

زینب جان بهد ۲۴ هفته بچه چجوری تغذیه میکنه؟ قبلش از ذخایر ما بعدش چی؟🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
وزن 1900 هستش تو ۳۴ . برام دعا کن شنبه بازم سونو دارم

عزیزم خداحافظتون باشه انشاللله و به سلامتی زایمان کنی🌷🌷🌷

2740
اینجا هم که من رفتم داروخانه بود داروخانه خودش قبول کرد زنگ زد فک کنم مرکز خدمات درمانی اونجا قبول ن ...

گبلک جونم کرجی؟ آدرس رمیگیرم میدارم برات

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
زین جان دلیل کم شدن اب چیه و خونرسانیش کم شده دکتر نگفت دلیلش چیه؟ چند هفتته عزیزم چند ماه؟🌷🌷🌷

ن نگفته دلیلش . ۳۴ هفته هستم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
می فهمم عزیزم الان نگرانی  ولی خیالت جمع چون تو بیمارستان تحت نظری اگر به حد بحرانی برسه سریع ...

دعام کنین

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
یعنی اصلا نگفتن چنتا سقط داشتی یا نه ؟مدارک سقطط رو نبردی؟

ببین هرچی مدرک داشتم بردم،البته دادم شوهرم برد،بعدش باید یه کم مظلوم نمایی،اسرا ر،جدیت،التماس هم داشته باشی دیگه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

@زینبی_بابا    

‍ گلم ی سوال ذهن منو درگیر کرده،embryo gluوchemical activation در جنین شناسی یعنی چی ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706