2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820943 بازدید | 669192 پست
سلام عزیزم منم تیروییدم کم کاره، بار اول که متوجه شدم دکتر بهم دارو داد خیلی زود تنظیم شد فکر کنم ب ...

یعنی با دارو تنظیم شد؟ بعد اگه بخوای باردار شی چی ؟ باید دارو رو قطع کنی یا نه ؟ 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

خدا کنه سپینا جون و روژان جونم با بتای عالی شادمون کنن. دیگه یادم نیست کیا انتقال دادن،اگه کس دیگه ای هم هست انشالله مثبت شن و از لیست انتظار دربیان

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.مرسی خانمی از راهنمای..

پاییز تو خودت فکر نمیکنی شاید آزمایشت اشتباه شده باشه؟کاش دوباره بی بی بزنی،ایشالا مثبت بود بری جای دیگه آز بدی. همین چندوقت پیش یکی از دوستامون اینجا تیترش رو اشتباه داده بودن بیچاره نزدیک بود سکته کنه

خدا کنه سپینا جون و روژان جونم با بتای عالی شادمون کنن. دیگه یادم نیست کیا انتقال دادن،اگه کس دیگه ا ...

من ، من 😁😁😁

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2731
من ، من 😁😁😁

ای جونم.‌چندم انتقالی؟ ایشالا واقعا مامان موفق تو انتقال باشی عزیزم. هر بار اسمت رو میبینم میگم مامان موفق که موفقه.از ته دلم از خدا خواستم شادی زیاد از نی نی دار شدن بهت هدیه کنه.

یعنی میشه  منم  بعد شش سال انتظار   خبر  بارداری  بهتون  بدم  تا ...

اتفاقا دنبالت میگشتم بگم از روزی که اومدم سرکار ، داره سخت میگذره 😂😂😁😁 لعنتی تازه دوشنبه است.  من هیچ علامتی ندارم. یعنی میشه منم مثبت شم بعد این همه سال؟! ای خدا. خودت بهمون کمک کن.🙏🙏 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
ای جونم.‌چندم انتقالی؟ ایشالا واقعا مامان موفق تو انتقال باشی عزیزم. هر بار اسمت رو میبینم میگم ماما ...

مرسی عزیزم. منم با همون دو تا دوستمون هستم. سه شنبه هفته پیش سه تا انتقال دادم. التماس دعا. 

ای بابا جوون بودیم پروفایل ساختیم، تو فکر موفقیت تو تربیت و ... بودم. نمیدونستم تو مرحله اول چندسال گیییر میکنم. 

2740
خدا کنه سپینا جون و روژان جونم با بتای عالی شادمون کنن. دیگه یادم نیست کیا انتقال دادن،اگه کس دیگه ا ...

ای جانم  قربون  قلب مهربانت  برم   ایشالا  عزیزم  خدا دامن  همه منتظرا رو سبز  کنه😍😘

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
اتفاقا دنبالت میگشتم بگم از روزی که اومدم سرکار ، داره سخت میگذره 😂😂😁😁 لعنتی تازه دوشنبه است. &n ...

ایشالا  عزیزم   ما که  سر کار  میریم  خونه  نشین  بشیم  خیلی سخت  تر میگذره  توکل به خدا   منم  علائم  فعلا  ندارم 😅😘

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
یعنی با دارو تنظیم شد؟ بعد اگه بخوای باردار شی چی ؟ باید دارو رو قطع کنی یا نه ؟ 

بله عزیزم، باردارم بشم باید بخورم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
نه هنوز ولی واجب شد بگو از خونشون بیارم😂😂😂😂 پاشو یه صفر برو، نی نی سایت هم نیا  منم واسه ...

منم باید برم غیب بشم

اینروزا بدجور هوای سفر کردم اما مرخصی هامو میخوام بزارم برا روزهای انتقال

باید یه مدت فاصله بگیرم چون با فکرای منفی روحیه ی شوهرمو هم خراب کردم

من میرم با بی بی چک مثبت میام😻😻

بچه ها جواب آزمایشم رو تلفنی پرسیدم روز 14 انتقال بتام 1217هس از ته دلم برای همتون دعا کردم چه اونای ...

مبارک باشه عزیزم انشااله به سلامتی برای ما هم دعا کن

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
2706