2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822167 بازدید | 669237 پست
عزیزم به تعداد نیست ان شاء الله با همینا مامان میشی منم خودم قرص تقویتی نخوردم فقط طب سنتی رفتم

عزیزم میگی کدوم طب سنتی؟ پزشک طب سنتی که عمومی هستن بغد میرن تو زمینه طب سنتی یا تجربی ها که عطاری دارن؟ اگر تهران رفتی کجا رفتی؟ مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تارا جان من در مورد آلودگی چیزی نمیدونم ولی طبق تجربیات دوستان در پانکچر و انتقال توی ماههای مهر و آ ...

عزيزم من دفعه اولم مثبت شدم ولي قلب تشكيل نشد و يك سقط اجباري موند رو دستم 

هيچوقت يادم نميره يكي از دوستام كه خودش با ivf دوقلو باردار بود تل... پيام داد كه مثبت شدي؟ نوشتم بله به لطف خدا.

نه گذاشت نه برداشت نوشت مثبت شدن تازه اول راهه! فكر كردي مثبت شدي تموم شد رفت! خيلي به دلم بد اومد.

نميدونم چرا بعضيا زبونشون كه به خير نميچرخه اقلا چرا لال نميشند حرفي نزنند 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2731
درصد موفقیت کدوم مرکزها بالا بوده تهران خیلی زیاده🤔🤔🤔🤔🤔چندتاشو بگو خدا خیرت بده😣

تا جایی که میدونم صارم زیاد بوده، نوید هم زیاد بوده باز قطعی نیست مثلا رویان هم بد نیست ،زیاد هم نیست ولی خیلی شلوغه و اگر فرصت چندانی نداری و با شلوغی اینا هم کنار نمیای انتخاب خوبی نیست. 

دوستانی که قبل از انتقال میگید پزشک طب سنتی رفتید، اینا پزشک عمومی هایی هستن که وارد زمینه طب سنتی ش ...

عزیزم من تعریف دکتر کرد افشاری رو شنیدم . مطبش ولیعصره ، خیابون پشت تئاتر شهر.از سایت نوبان هم میتونی ازش نوبت بگیری

2738
عزیزم اصلا جای نگرانی نیست تو دو هفته اول بعد از انتقال  ولی بعد از این بیشتر دقت کن هر چند ب ...

مرسی. بچه ی همکارم گرفته.  امروز ازش میپرسم که خودش ایمنه یا نه. ولی چطور مراقب باشم؟ الان دیگه فصل ابله است. فک کنم من که قبلا گرفتم، الان دیگه خطری نداره.  امروز زنگ میزنم مطب میپرسم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
اره خیلی اخلاقم بده همش استرس دارم سر این موضوع

منم همش استرس دارم بخاطر همین استرس همش واسم نه میاد اونماه قرار بود برم گفتم دیگه میشه واقعا دیدم دکترم رفت یدفعه خارج کشور

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

سلام . بچه همکارم ابله مرغان نگرفته. بیماری دست  ، پا، دهان گرفته. 

اینو تو سایت بهداشت انگلیس پیدا کردم :

Although there's normally no risk to the pregnancy or baby, it's best to avoid close contact with anyone who has hand, foot and mouth disease.

This is because:

• having a high temperature during the first 3 months of pregnancy can lead to miscarriage, although this is very rare
  • getting hand, foot and mouth disease shortly before birth can mean the baby's born with a mild version of it
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
ببین نه زیاد نیست حتما. اون دکتره به هر حال بهتر از ما میدونه چیکار کنه. به خدا به دلم افتاده که مام ...

قربونت برم عزیزم مرسی برای این همه حس خوبی که بهم دادی باورت میشه ۳ بار پستتو خوندم تاحالا کسی اینجوری بهم نگفته بود ته دلم انگار یه روزنه ی امیدی باز شد نمی دونم حسمو چطوری بهت بگم الهی به حق علی اصغر امام حسین سال دیگه این موقع نی نی نازت بغلت باشه انشالله هیچ زنی تو حسرت مادر شدن نباشه خدا به هممون کمک کنه آمین .