2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841769 بازدید | 670560 پست
دلارام جون در چه حالی؟چی شد انتقال میدی تو این یکی دوروز؟

نمیدونم هنوز.قراره فردا بریم یه آزمایش بدم با جواب برم پیششون ببینم چی میگن.فردا همه چی مشخص میشه😍😍 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام بچه هاا تورخدا میشه کمکم کنین ۷روز انتقالمه هیچ لک لانه گزینی ندیدم فقط از اولین روز دل درد دار ...

سلام عزیزم آرههههه بابا اینجا کلی مامان خوشگل داشتیم که هیچ کدوم علائمی نداشتن همه هم که لک لانه گزینی نمی بینن آخه الکی به نی نی (ها)استرس میدی خدارو خوش میاد...انشالله ۹ ماه سفت چسبیدن به دلت😍😄

2740
راستش من اطلاع زیادی ندارم ولی بهتره به دکترت اعتماد کنی چون اینطور بیشتر آرامش داری

مرسی عزیزم که جواب دادی همین برام دنیا می ارزه 😘

درست میگی همینطوره خداییش دکترمم دکتر قابل اعتمادیه اما انگاری من الکی حساس شدم...

سلام عزیزم آرههههه بابا اینجا کلی مامان خوشگل داشتیم که هیچ کدوم علائمی نداشتن همه هم که لک لانه گزی ...

واییی راس میگی بخدا انقد ناامیدم میخواد گریم بگیره خدا کنه اینجوری باشه 

همون دوشنبه که میرم بهم میگن دیگه و اگه شرایط اوکی بود شاید انتقال هم بدن برام😍😍 برا نمونه هم آره ...

دلارام جان میشه با نزدیکی هم نمونه داد.آخه من شوهرم خیلی اذیت میشه.

بچه ها کسی بوده که همسرش با نزدیکی نمونه داده باشه؟

دوستانی که قبل از انتقال میگید پزشک طب سنتی رفتید، اینا پزشک عمومی هایی هستن که وارد زمینه طب سنتی شدن؟ یا اینایی که تجربی فعالیت میکنن و عطاری دارن منظورتون هست؟ میخوام منم طبعم را در بیارم و یکی از خانم ها نوشته بود بعد پریود هرکس لک داشته باشه احتمالا رحمش سرده! من لک دارم بعد پریود، ولی همون موقع قبل انتقال اولم کلی گرمی خوردم و خیلی چیزهارو رعایت کردم که نتیجه ای در بر نداشت، حالا میخوام یه سر هم برم طب سنتی واسه رحم. این پزشکای سنتی بادکش رحم و نخمدان انجام میدن؟ کجا انجام بدم؟ آیا خودم میتونم وسیله اشو بگیرم انجام بدم؟

واییی راس میگی بخدا انقد ناامیدم میخواد گریم بگیره خدا کنه اینجوری باشه 

آره بابا حالا خودشون میان حتما میگن مثل مامان زینبی مثل مامان لیانا که خداروشکر ۲ قلو بارداره ماشالله هزار ماشالله کلی مامان بدون علائم و لک لانه گزینی داریم اینجا ...انشالله چندروز دیگه میای خبر آز مثبتتو اینجا میگی و کلی برات ذوق می کنیم عزیزم 🙇

دلارام جان میشه با نزدیکی هم نمونه داد.آخه من شوهرم خیلی اذیت میشه. بچه ها کسی بوده که همسرش با نزد ...

نمونه برای تشکیل جنین؟ 

یکی از خانم ها موقع پانکچر با ما بود نمونه با نزدیکی داد و همونجا تخمک ها قبل پانکچر آزاد شد و سیکلش کنسل شد، من فقط اینو میدونم شاید هم کسایی بودن که با نزدیکی نمونه موفقی دادن خبر ندارم!

آره بابا حالا خودشون میان حتما میگن مثل مامان زینبی مثل مامان لیانا که خداروشکر ۲ قلو بارداره ماشالل ...

مرسی عزیزم واقعا اروم شدم اخه تواین مدت  ادم به هر چیزی چنگ میندازه تا یکم امیدوار باشه بازم ممنونم ان شالله ای یو ای توام مثبت بشه مامان خانوم شی😍

2706