2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
فکر کنم اگه باردار باشه واسه بچه خطرناک باشه.حتی اگه خودش ایمن باشه.البته من مطمئن نیستم.حتما زینبی ...

گلم اگر مادر واکسینه باشه کلا خطر نداره، اگر واکسینه نباشه و بعد از دو هفته انتقال تازه خطری میشه 

آره گلم درسته تا حدودی، ولی اون دو هفته بعد از انتقال سیستم بدن خیلی مسائل خطرناک رو خنثی میکنه خیال ...

سلام عزیزم خوبی نی نی خوبه؟

من امروز صبح رفتم ابن سینا شوهرم کاراشو کرد و منشی زنان گفت برای ساعت ۴ بهت وقت دادم خلاصه ما باز ۴ رفتیم دکتر مارو دید گفت برای تعیین جنسیتسن گفتیم بله 

بعد گفت باید صبح بیایین که دکتر ژنتیک نامه بده ما یه تعهد تو ژنتیک امضا کردیم نمی دونم این چیه گفتم آخه روز ۳ پریم گفت اصلا اشکال نداره ۴ پری هم بیایین گفتم اه دکترم گفت ۲ یا ۳ پری بیا گفت نه صبح بیا اصلا اشکال نداره 

حالا می ترسم برم دکترم بگه نه خیلی استرس گرفتم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ممنون عزیزم اتفاقا امروز صبح سر نماز به یادت بودم دعا کردم برات هر لحظه به خدا میگم هیچ کس رو چشم ان ...

مرسی آرزو جونم که دعام کردی. مطمئنم در حقم مستجاب میشه.ایشالا فردا با یه بتای تپل میای و ۹ ماه بارداری شیرین رو به سلامت پشت سر میذاری. دعا میکنم هر چندتا که نی نی دلت میخواد به دلت چسبیده باشه نازنینم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام عزیزم ...آزمایش انجام دادم جوابش بعدازظهر اماده میشه..

پاییز۱۳۶۴@

بیا جواب بتات رو به ما هم بگو بعدش برو جشن بگیر عزیزم. چه جوری دلت میاد مارو چشم انتظار بذاری؟بذار مام تو شادیت سهیم باشیم.

جدیدا که نه .تیر ماه بعد از میکروی ناموفق رفتیم.اونجا ویزیت شدیم اما خییلی شلوغ و بی نظم بود دیگه قر ...

دلارام جون در چه حالی؟چی شد انتقال میدی تو این یکی دوروز؟

بچها کسی هست یکم درودل کنیم من دلم خیلی گرفته نمی دونم شاید بیشتر نگرانم که اینجوری فک می کنم 😔 

گفتم که به اصرار دکترم قرار شد یبار آی یو آی کنیم قبل هر کاری...(گفتم یادآوری بشه که کامل یادتون بیاد من کی بودم😁)حالاامروز رفتم سونو شدم روز نهم سیکلم بود و تقریبا ۶ تا فولیکول ۱۶ ۱۷ ۱۶ ۱۴ ۱۳ ۱۵ داشتم،(هرطرف ۳ تا ) البته فک می کنم حدود ۲ یا ۳ تاهم خیلی ریز داشتم که وقتی دکتر داشت به مشاورش می گفت تو پرونده یاد داشت کنه شنیدم که می گفت اینا دیگه مهم نیست چون ریزه ...ضخامت آندو هم ۳/۷۵ بود، دوباره دکتر برای امروز و فردا و پس فردا برام روزی ۲ تا HMG تجویز کرد گفت تخمکا برسن هورمون تراپی می کنیم، برای سه شنبه صبح هم بهم وقت داد که ۷ونیم صبح مرکز باشم تا آزمایش هورمون بدم و بعدش هم سونوگرافی بشم تا ببینه اوضاع چطوره تا وقت آی یو آی انشالله مشخص بشه ...

حالا من خیلیییی نگران شدم میگم بنظرتون این همه تخمک واس آی یو آی آخه زیاد نیس ؟! خطرناک نیس یعنی؟! برای ضخامت آندو هم هیچ دارویی نداده کلا ! 

شکمم یه حس سنگینی داره البته زیاد نیستا مثل زمانیه که می خوام پریود بشم ترسیدم همش میگم نکنه خطرناک باشه😯

ببخشید طولانی شد 

2706