2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822072 بازدید | 669237 پست
سلام عزیزمم امروز رفتم گفتن عصر بیا رفتم گفتن چون تعیین جنسیتی باید صبح باشه که ژنتیک نامه آخر و بده ...

نه دیگه نگران نباش خودشون گفتن اشکال نداره بهترم شد میری پیش دکتر خودت

ایشالله که خیره واست

واییی یک هفتع من نمی تونم انقدر صبر کنم دکتر گفته نرین

نه عزیزم فکر کنم خیلی احتیاط میکنن دوستان، واقعا یک هفته لازم نیست 

من از بیمارستان بیام دوش نگیرم رو تخت خونه نمیرم یک هفته حموم نکنم که خل میشم قطعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بجه ها. خوبین؟ من بجه بودم ابله مرغون گرفتم، حالا بچه همکارم ابله مرغون گرفته. اگه من حامله شم ...

نه عزیزم ابله مرغان هر کسی۱بار میگیره🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
حتی من یبارر شنیدم بچه تو شکم مامانش آبله گرفته دکتر ختم بارداری داده.بچه مرده اومد بیرون

وایی پس اطلاعات من غلط؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2738
دلارام جان میشه با نزدیکی هم نمونه داد.آخه من شوهرم خیلی اذیت میشه. بچه ها کسی بوده که همسرش با نزد ...

بله میشه

مرکزی که من میرم کنار آزمایشگاهش دوتا اتاق داره برای نمونه گیری هر کسی بخواد میتونه با همسرش بره، به نظرم همه مراکز دارن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچها کسی هست یکم درودل کنیم من دلم خیلی گرفته نمی دونم شاید بیشتر نگرانم که اینجوری فک می کنم 😔&nbs ...

ببین نه زیاد نیست حتما. اون دکتره به هر حال بهتر از ما میدونه چیکار کنه. به خدا به دلم افتاده که مامان میشی اینبار. بعدم من جای تو بودم خیلی ذوق میکردم، جدی میگم. به هر حال تو این همه تخمک 2 تا با معرفت پیدا میشه. آهان یه چیزی راستی، من نمیدونم روال آی یو آی چه جوریه، اما به نظرم از دکترت بپرس، بعدش طبیعی هم اقدام کن. و مراقبت کن، دولا نشو جاروبرقی نکش و مراقبت هایی که میدونی. درسته هایپر نیستی اما به نظرم رژیم پر پروتئین و مایعات فکر کنم تو بهتر شدن حالت کمک کننده است عزیزم. 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
وایی پس اطلاعات من غلط؟

نه عزیزم درست گفتی تو نتم هست

اگه مادر قبل بارداری گرفته باشه یا واکسن زده باشه برای جنین مشکلی پیش نمیاد

بهترین مرکزها هم منفی دارن ولی خوب درصدها متفاوت هست بعضی جاها واقعا درصد موفقیت بالاست و قسمت جنین ...

درصد موفقیت کدوم مرکزها بالا بوده تهران خیلی زیاده🤔🤔🤔🤔🤔چندتاشو بگو خدا خیرت بده😣

خدایا به داده ونداده هات شکر شکر شکر مواظب همه نی نی ها باش خداجون
من که هم زمستون انتقال دادم هم بهار، این سری پاییزم تجربه میکنم امیدوارم به تابستون نکشه دیگه😅😅😅

شادن جون ایشالا این تابستون که اومد نی نیت به دنیا بیاد. اینجوری 4 فصل هم کامل میشه 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بله میشه مرکزی که من میرم کنار آزمایشگاهش دوتا اتاق داره برای نمونه گیری هر کسی بخواد میتونه با همس ...

آخه بعضی مراکز می گند وا ژن خانم یه سری مواد اسپرم کش داره برای همین نباید با نزدیکی نمونه داد.توی کشورای دیگه کاندومای مخصوص این کار هست ولی متاسفانه اینجا همچین چیزی نشنیدم

شادن جون ایشالا این تابستون که اومد نی نیت به دنیا بیاد. اینجوری 4 فصل هم کامل میشه 

چقدر قشنگ گفتیا دمت گرم حس خوبی بهم داد، انشاالله برای خودتم عزیزم❤❤❤