2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842325 بازدید | 670578 پست
آخه بعضی مراکز می گند وا ژن خانم یه سری مواد اسپرم کش داره برای همین نباید با نزدیکی نمونه داد.توی ک ...

نه حالا با نزدیکی کامل، منظورم این بود خودت کمکش کنی چون بعضی مردا تنهایی نمیتونن من جمله شوهر خودم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچه ها من فکر میکنم فصل و ماه انتقال تو مثبت شدن و اذامه بارداری دخالت داره  کسی در این مورد م ...

تارا جون احساس میکنم اون جاریت رو میبینی یا بهش فکر میکنی استرس و نگرانیت بیشتر میشه. چقد بده آدمهای اینجوری رو مخ. نمیدونم چه دعایی میتونم بکنم فقط امیدوارم انقد آرامش داشته باشی که با دل قرص بری برای انتقال

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه حالا با نزدیکی کامل، منظورم این بود خودت کمکش کنی چون بعضی مردا تنهایی نمیتونن من جمله شوهر خودم

همسر من که یه بار میخواست آزمایش بده مثلا خواستم کمک کنم، اینقد خجالت کشید اینقد خجالت کشید که پس رفت و کلا آزمایشش منتفی شد!!!!!!!

با نمونه دادن و آزمایش آقایون هم داستان داریم والا 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم ببخش من یه مدت نبودم.نه از روز انتقالم دیگه نرفتم.چون هم از نظر روحی محیط کار خسته میکنه آدمو ...

خواهش میکنم خانومی. میخواستم بدونم چجوری مرخصی گرفتید?البته آگه فضولی نباشه.چون من مرخصی ندارم مجبورم شیفت شب هم برم

سلام شبتون بخیر دوستان .منفی شد .اصلا حالم خوب نیست 

سلام عزیزم

با کلی ذوق اومدم برات خوشحالی کنمو تبریک بگم ...خیلی ناراحت شدم .منم تجربه شو داشتم .خیلی حس بدیه 😔 از خدا میخام معجزه ی قشنگشو بهت هدیه بده به زودی زود

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2740
بچه ها من فکر میکنم فصل و ماه انتقال تو مثبت شدن و اذامه بارداری دخالت داره  کسی در این مورد م ...

پارسال الودگی نداشتیم.ان شاء الله امسالم بارندگی خوبه و نداشته باشیم.باانرژی مثبت برو جلو .ان شاء الله مثبت میشی عزیزم..اصلا به این چیزا فکرنکن..به نظر من ربطی نداره.انتقال من بهار منفی شد.ای یو ای هام پاییز .زمستون .بهار منفی شد...فقط بسپر به خدا..خودش همه چیزو ردیف میکنه...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
همسر من که یه بار میخواست آزمایش بده مثلا خواستم کمک کنم، اینقد خجالت کشید اینقد خجالت کشید که پس رف ...

حالا من بار اول که رفتیم شوهرم قبلش بهم گفت باهام نیایا زشته گفتم چه اشکالی داره اینجا همه مثل همیم هممون مشکل داریم دیگه بازم تاکید اکید که نیایو این حرفا منم گفتم باشه برای خودم رفتم نشستم تو سالن پیش خانوما به صحبت کردن کلا حواسم پرت شد شوهرم رفته نمونه بده گوشیمم رو سایلنت بود نمیدونم یه چهل دقیقه اینا گذشت یهو همینجوری نگاه گوشیم کردم دیدم اوه چندبار زنگ زده دیگه رفتم پیشش اینقدر کلافه شده بود دستاش یخ زده بود از استرس😅 بعضی وقتا میگم شاید ازین استرس بود که با وجود تخمک زیاد جنینام کم شد ولی سریه دوم از اول باهاش رفتم دیگه کار به استرس نکشید نتیجشم خوب بود خداروشکر

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
خانماا کسی ۴ پری وارد سیکل شده؟

عزیزم چرا اینقدر نگرانی؟ اگه دکترت گفت اشکالی نداره و میشه که چه بهتر اگرم بگه نه حتما یه حکمتی بوده که مطمئنا برات بهتر بوده این ماه شروع نکنی.

2706