2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6869346 بازدید | 672648 پست
مرسی عزیزم واقعا اروم شدم اخه تواین مدت  ادم به هر چیزی چنگ میندازه تا یکم امیدوار باشه بازم مم ...

باتمام وجود درکت می کنم عزیزم...برای دعای قشنگتم مرسی انشالله ،ذوق مرگ شدم 😁

بچها کسی هست یکم درودل کنیم من دلم خیلی گرفته نمی دونم شاید بیشتر نگرانم که اینجوری فک می کنم 😔&nbs ...

والا منکه خیلی بلد نیستم ضخامتت ۳/۷ ؟چند پری بنظرم خیلی کمه ولی تخمکات خوبن 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلارام جان میشه با نزدیکی هم نمونه داد.آخه من شوهرم خیلی اذیت میشه. بچه ها کسی بوده که همسرش با نزد ...

من که نمیدونم اما فکر کنم چند تا از دوستان با نزدیکی نمونه دادن دکتر هم گفته موردی نداره

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دوستانی که قبل از انتقال میگید پزشک طب سنتی رفتید، اینا پزشک عمومی هایی هستن که وارد زمینه طب سنتی ش ...

آره خودت میتونی بادکش رو انجام بدی.طب سنتی که رفتی خودشون بهت یاد میدن.توی داروخونه شون هم وسیلش رو میفروشن.ما یبار واسه تشخیص طبعم رفتیم بادکش رو هم خریدیم همونجا هم عملی بهم یاد دادن.ولی اصلا تاحالا استفاده نکردم😁😁

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
بچها کسی هست یکم درودل کنیم من دلم خیلی گرفته نمی دونم شاید بیشتر نگرانم که اینجوری فک می کنم 😔&nbs ...

گلم منم دوبار آی یو آی کردم ،فکر کنم 3 تا سینال ایرانی بهم دادن یه دونه هم hcg که من هر دوبا 5 تا تخمک بالای 18 داشتم و احساس سنگینی تو تخم دانها میکردم مخصوصا روزی که رفتم واسه عمل و مثلا خانم هایی بودن که فقط آمپول آزادسازی داده بودن و دوتا تخمک داشتن ، فکر کنم ما چون تنبلی داشتیم آمپول دادن واینهمه تخمک تشکیل شده که از یه طرف خوبه شانس بارداری بالا میرفته از یه طرف بده چون آی یو آی احتمال کمتری داره و این کار ذخیره را کم میکنه، واسه میکرو هم ده تا فولیکول داشتم که فقط پنج تاش جنین شد ،اون موقع فکر میکردم بد نیست الان که گروه اومدم دیدم خیلی هم جالب نیست این تعداد و قبلش اگر گروه بودم تقویتی میخوردم و مهربونتر بودم با خودم فقط یهویی دیدم میگن برو عمل چون نمیدونستم سیکل کوتاه زدن بهم

چقدر نوشتماااا

آره خودت میتونی بادکش رو انجام بدی.طب سنتی که رفتی خودشون بهت یاد میدن.توی داروخونه شون هم وسیلش رو ...

امیدوارم چه فرش چه فریز این انتقال حتما حتما نتیجه بگیری. باورت میشه با هر انتقال دوستامون اینجا،انگار خودم انتقال دادم،عین دو هفته رو با همه استرس میکشم تا آزمایش. به خاطر منم شده اینبار مامان شو لطفا،که تو ذهنم پرونده تو هم بسته شه. بعدش برم سراغ شادن و پریساناز و بسارا جون و بقیه دوستامون که اینجا منتظر مامان شدن هستن.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام بچه هاا تورخدا میشه کمکم کنین ۷روز انتقالمه هیچ لک لانه گزینی ندیدم فقط از اولین روز دل درد دار ...

چقدر سخته این روزا انتطارش😳

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
سلام بچه هاا تورخدا میشه کمکم کنین ۷روز انتقالمه هیچ لک لانه گزینی ندیدم فقط از اولین روز دل درد دار ...

منم ندیدم تا الان عزیزم، خيليا لک ندیدن و باردار بودن 

مگه حتما باید لک ببینیم؟ 

عزیزم استرس و ناراحتی رو دور کن جنینات رو اذیت نکن 

گلم منم دوبار آی یو آی کردم ،فکر کنم 3 تا سینال ایرانی بهم دادن یه دونه هم hcg که من هر دوبا 5 تا تخ ...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی برام آره منم نظر خودم همینه اما دکترم کارخودشو می کنه و هیچکاری از دست من برنمیاد... انشالله خدا به هممون کمک کنه از دست این دکترا و این فکرای منفی راحت بشیم 

نه عزیزم طبیعیه....من سه بار ای یو ای کردم حدود 6 تا 7 فولی داشتم.....باید همینقدر باشه

فقط ضخامتت کمه چرا هیچی نداد روز نهم بودی

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706