2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819089 بازدید | 669103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم 31 سال که هنوز سنی نیست به خودت تلقین نکن سنم داره بالا میره الان سن بچه دار شدن کلا بالا رفته ...

به امید خدا... حتما باید بعد از یه مدت استراحت باید برم.اما  فعلا هرچی به شوهرم میگم قبول نمیکنه میگه حاضر نیستم خاطر بچه خودتو داغون کنی

2740
به هایپری ها هم ال دی میدن؟ خوب شد گفتی دوستم  داشتم تصمیم میگرفتم دیگه آبان نرم واسه انتقال ب ...

گلم اگر ذخیره بالا داری اغلب سیکل کوتاه انتخاب میشه و ال دی نمیدن چون احتمال آب آوردن شکم بالا میره موقع پانکچر

اینو دکترم گفت موقعی که داشت سیکلم رو شروع می‌کرد 

ولی ممکنه از روز 21 پری قبلش استرادیول بدن برای بالابردن کیفیت تخمک

زنگ زدم. منشی مطب میگه لک طبیعیه. اگر بیشتر شد که پریود شدی. می خواستم بگم  مرسی از صداقت و خون ...

نه بابا اگر بیشتر شد با دوز پروژسترون رو برد بالا نه اینکه نشست تماشا کرد😬😬😬

خصوصا دیدم افرادی که لک داشتن از اول کار ولی دوز پروژسترون رو دکتر شون بیشتر کرده و مامان شدن

ماما تو باغ نبوده

به خدا خیلی ها بودن بعد انتقال منفی ماه بعدش طبیعی باردار شدن. هم طبیعی اقدام کن هم استراحت بده به خ ...

کاش منم جزء اون دسته باشم که طبیعی باردار میشن شوهرمم از امروز میگه نمیتونم بزارم با این داروها خودتو داغون کنی میگه فقط طبیعی... اما من میگم طبیعی جای خودش اما نباید زمان رو از دست بدیم 

این پودر چیه که همسرتون استفاده کرده و اثر هم داشته. دکتر فقط مکمل ولمن کانت بهش داده

اره منظم خوردم از روز پنجم شروع شد از روز روز ۱۸ پری هم روزی یه عدد آمپول سینا فکت زدم فعلا ده تا ...

اوکی پس احتمالا دیرتر میشی و طبیعیه نگران نباش عزیزم 

بذار طبق ریتم و آهنگ بدنت در قبال داروها جلو بری، اصلا عجله خوب نیست

یا گرمی زیاد خوردن برای باز شدن پری تو این شرایط 

چون ممکنه آندومتر رحمت زیادی نازک بشه

زینب جان نظرات خیلی منفاوته مثلا تو گاندی دکتر نصر تاکید میکنه مثانه کاملا پر باشه ولی دکتر چوبساز م ...

دقیقا همینه، خیلی 

گاهی هم دکتر مثلا با مثانه پر خودش با تسلط بیشتری انتقال میده گاهی یه نفر دیگه با نیمه پر

ان شاالله هر جور هست نتیجه عالی باشه

2706