2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828703 بازدید | 669664 پست
انشالله .گرچه دیگه کاملا ناامیدم.اما همش یه چیزی از درون هولم میده میگه دوباره برو.اما خسته شدم ،حس ...

عزيزم ٣يا ٤ماه استراحت كن  حتما 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزيزم روزي كه واسه  انتقال رفتم يه خانومي اومده بود سر كلاژ كنه با بار ٧دوقلو باردار شده بود پس ...

ممنون عزیزم که بهم روحیه میدی، انشالله خدا به همه کمک کنه. منم بالاخره باید خودمو جمع و جور کنم و فکر چاره باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم.۳۱ سالمه سنم داره میره بالا😟این آزمایشاتی که گفتی رو هیچ کدومم انجام ندادم.یعنی دکتر چیز ...

عزیزم 31 سال که هنوز سنی نیست به خودت تلقین نکن سنم داره بالا میره الان سن بچه دار شدن کلا بالا رفته. یه مدت به جسم و روحت استراحت بده بعد آزمایش ها رو انجام بده و هر وقت از لحاظ روحی آماده بودی برو تو پروسه مجدد. امیدوارم تو همین دورانی که به خودت استراحت میدی طبیعی باردار بشی 

فکر میکنم این آزمایش های ایمنی انعقادی ژنیتیکی رو بعد 3 بار شکست میدن چون هزینه اش یکم بالاست برای همه از اول لازم نمیبینن

2742

سلام بچه ها

من برای اولین بار دکتر بهم قرص ال دی داد این ماه خوردم

الان سه روزه قرصم تموم شده

چرا پریود نمیشم؟

چند روز بعد قطع قرص باید پری شم؟

اخه دورههام ۲۳ روزه اس

امروز میشه روز ۲۸ پریم

سه روزم هست قرص هام تموم شده

ولی هنوز نشدم

استرس گرفتم

۲۲تا تخمک داشتم و ۱۱تا جنین. نمیدونم همهدی جنینام ۳روزه بودن منم نپرسیدم. نه  آزمایش ایمنی انعق ...

من انتقال  اولم  نگرفت  به دکتر گفتم  هر آزمایشی  که فور میکنی  واسم بنویس  گفت  برو  بار دوم  واست می نوسیم  من اصرار کردم گفت نه  اخه از ۹ تا  دوتاش گذاشتن  دوتاش  از بین رفت  دیگه  فرصتی  ندارم  و پول هم  ندارم خلاصه  واسم  آزمایش  ایمنی  و انعقاد نوشت  گرون  بود ولی انجام  دادم  که خداروشکر  هم مشکلی  نبود  این سری هم به دکترم  گفتم  جنین بلاستوسیت میخوام  که  واسم  انجام دادن  بهتر بیشتر تحقیق  کنی  و یا بیا  تهران  و من  نمیدونم شرایطت  چه طوری  و خوب  شاید  یه چیزی  این وسط اشتباه  باید  زودتر متوجه  بشی   حتی  آزمایش  ژنتیک  هم‌ نوشته  اونو گذاشتم  مرحله  آخر   ببینیم  چی میشه  

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
ممنونم واقعا داغون شدم چون دیگه جنین ندارم ۱۱تا داشتم همه رو انتقال دادم نشد که نشد.برای همه ی انتق ...

به خدا خیلی ها بودن بعد انتقال منفی ماه بعدش طبیعی باردار شدن. هم طبیعی اقدام کن هم استراحت بده به خودت. شرمنده جسارت من رو ببخش اما نزدیکی به قصد بارداری نکن،به قصد لذت بردن انجام بده. اصلا خودتو بزن به اون راه.ایشالا استرس ها و ترس ها و نگرانی ها ازت دور میشه و یهو دیدی طبیعی مامان شدی. عزیزم نگو که امکان نداره چون برای طبیعی تو به یه میلیون اسپرم احتیاج نداری یه دونه سالم و قوی کافیه. تو میکرو اینا زوری یه اسپرم رو برمیدارن میذارن داخل تخمک که معلوم نیست به اندازه کافی قوی بوده باشه. اما تو حالت طبیعی قوی ترین و زرنگ ترین اسپرم خودشو به تخمک میرسونه. آها راستی دکتر من پودر پروکسید پلاس رو تجویز کرد به همسرم. شمام از دکترت بپرس اگه موردی نداشت براشون بگیر. چون نمیدونم ایشون اصلا مکمل مصرف میکنه یا نه. که بگم حتما براشون تهیه کن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2740

منم امروز رفتم آخرین سونو.همش ۶ تا فولی داشتم دو تا هم اندازه ده داشتم.خاک تو سر تخمدونام😒😒😒 والا بخدا تخمدونای بقیه با ذخیره مشابه من ده دوازده تا تخمک دارن اونوقت مال من با داروی قوی پیورگان ۵ تا و این دفعه با داروی گونال هم شش تا.معلوم نیست دارن چیکار میکنن.اینهمه آمپول زدم دارو خوردم آجیل خوردم پیاده روی و آب  آخرش همش ۶ تا فولی که اونم باید ببینیم چند تا تخمک خوب دارن.اندومترم هم ۱۰ بود و سه خطی.امروز گونال دوپودر و یه آب داشتم که موقع هواگیری یه مقدار کمش پیشم ریخت ولی خب به سلامتی تزریق کردم تمام.فردا هم ساعت ده و نیم شب باید یه دونه اویترل بزنم زیر جلدی دور ناف. شنبه هشت صبح هم باید مرکز باشم برا عمل.همون روز هم که همسرم نمونه میده اگه خوب نبود عمل تسه باید بشه .که شوهرمو امروز فرستادن اتاق عمل اقایان بهش گفتن احتمالش خیلی کمه عمل بشی(امیدوارم درست گفته باشن و کلی اسپرم خوب تو نمونش باشه).هیچی دیگه همین.فقط یه سوال این اویترل رو هم مثل گونال بزنم؟فعلا امیدوارم اوضاع اسپرم شوهرم خوب باشه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
مرسی عزیزم.۳۱ سالمه سنم داره میره بالا😟این آزمایشاتی که گفتی رو هیچ کدومم انجام ندادم.یعنی دکتر چیز ...

عزیزم فقط ژنتیک و azf رو بهتر بود انجام میدادن همسرتون و گرنه بقیه الان وقتشه

حتما اینا رو انجام بدید و بعد وارد سیکل بشین مجدد

باز هم میگم عزیزم اصلا نا امید نشو، یه کم بیشتر باید تلاش کنی، دیرو زود داره ولی حتما میشه عزیزم

سنت هم بالا نیست میتونی چند ماه استراحت بدین ولی اول از دکترتون بپرس هم دکتر خودت هم اورولوژیست 

ممنونم واقعا داغون شدم چون دیگه جنین ندارم ۱۱تا داشتم همه رو انتقال دادم نشد که نشد.برای همه ی انتق ...

تو این چندماه حتما طب سنتی رو امتحان کنید شاید جواب گرفتین اصلا لازم به ای وی اف بعدی نبود

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2706