2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828011 بازدید | 669580 پست
عزیزم نگران نباش با قرص طول دوره حدود 28 روز میشه  اگر بوسرلین یا داروی دیگه داشته باشی احتمال ...

من خودم اوایل که قرصارو شروع کردم یکیشو جا انداختم و یه روز دیرتر تموم کردم.اشکالی پیش میاد؟

خدایا شکرت  
منم امروز رفتم آخرین سونو.همش ۶ تا فولی داشتم دو تا هم اندازه ده داشتم.خاک تو سر تخمدونام😒😒😒 والا ...

عزیزم ان شاالله عالی میشه تمام اون فولی ها تخمک تپل دارن و اسپرم خوب پیدا میکنن و کلی جنین عالی براتون تشکیل میشه 

آره گلم مثل گونال تزریق میشه

فقط فکر کنم ساعتش خیلی مهم بود 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس من چقد امیدوارم!! من ۴۱ سالمه اما نمیدونی چه امیدی دارم،یه وقتایی خسته میشم کم میارم اما به نظر خ ...

عزیزدلم آفرین به روحیه ات. ما اونقدا هم تفاوت سنی نداریم دوستم

سن آدم به دل آدمه که دلت جوونه 

ایشالله به زودی یه مامان پر انرژی باحال میشی که جوجه ها کیف میکنن باهاش

2728
معمولا برای ذخیره های تو رنج عادی ال دی میدن برای پانکچر  و برای هایپری ها برای انتقال  ...

به هایپری ها هم ال دی میدن؟ خوب شد گفتی دوستم 

داشتم تصمیم میگرفتم دیگه آبان نرم واسه انتقال بمونم آذر همسرم اومد. پس اینطوری باید زودتر برم که حداقل آذر به انتقال برسم

به نظرم بازم زنگ بزن ولی احتمال میدم دیواره واژن زخم شده، رحمت خوبه

زنگ زدم. منشی مطب میگه لک طبیعیه. اگر بیشتر شد که پریود شدی. می خواستم بگم  مرسی از صداقت و خونسردیت 🤪 راهکار بده خوب. هیچی دیگه امید دارم  دوباره لک نشه. الان میرم نیم ساعت زودتر امپول پروژسترون رو میزنم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزیزم نگران نباش با قرص طول دوره حدود 28 روز میشه  اگر بوسرلین یا داروی دیگه داشته باشی احتمال ...

اره منظم خوردم

از روز پنجم شروع شد

از روز روز ۱۸ پری هم روزی یه عدد آمپول سینا فکت زدم

فعلا ده تاشو زدم

یعنی کی پری میشم

آمپولام تموم نشه تا اون موقع بدون دارو بمونم

میخوام زودتر ivf شم

خیلی عقب افتادم

فقط بدنم خیلی داغه از درونم

2740
ایشالا بهترین جنین ها برات تشکیل میشن و بهترین نی نی ها به دنیا میان. جونم انرژی مثبت. ایشالا به زود ...

ای جااان.❤❤

الهی من قربون نی نی کوچولوهام بشم.یعنی میشه؟ برام مثل یه رویاست

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
عزیزم ان شالله با همین ۶ تا فولیکول دوقلو باردار میشی الان کمیت مهم نیست کیفیت مهمه و البته در راس ا ...

ممنون.عزیزم.به منم گفتن دور نافی .گفتن اگه بلدی میتونی خودت بزنی.فقط الان نمیدونم مثل گوناله تزریقش؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2706