2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833058 بازدید | 669966 پست
سلام زینب جون من گلودرد گرفتم...میتونم دارو مصرف کنم؟چ دارویی میشه تو بارداری مصرف کرد؟البته شدید نی ...

نفس جون در کنار رعایت توصیه های مفید زینب گلی یک قطره منتول هم بگیر روزی چند بار بزن زیر بینیت عالیه.........

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟  تو ابن سینا مشاور به ما گفت ۲ هفته بعد انتقال باید خونه استراحت نسبی کنی اصلا سرکار نری. ...

توابن سینا طرازی به ما گفت ۳الی ۴ روز اول بیشتر استراحت کنین ، بعدش روال عادی.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2742
دكترم هم گفت عاليه، ولي تو نت نوشته بود ١٢ عاليه

از 8 تا 12 عالیه

خوشحال باش صخامت به این خوبی داری اصلا نت رو بزار کنار.......

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
شوهرم دوماه پیش dfiداد تو ابن سینا 10بود.وصعیت اسپرم‌ها هم بین 1تا 2هربار تغییر میکنه، مورفو 0،تحرک ...

اهواز کدوم مرکز ازمایش دادید؟من همسرم نروژن dfi۴۷ بود با مورفو ۱ و گرید aصفر.ولی ازمایشگاه دانش همه پارامترها اکی بودن البتهdfiنداشت.حالا رفتیم مهزیار ازمایش داده و جهاد دانشگاهی هم نوبت گرفتیم برا این هفته.ولی مهزیار گفتن ۷ تا ۱۰ روز طول میکشه تا آماده شه ولی جهاد دانشگاهی گفتن یه روزه حاضر میشه🤔🤔.شما نمیدونید کدوم آزمایشگاه اهواز نتایجش معتبرتره؟

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
سلام دوستان من يكشنبه انتقاا دارم، ضخامت آندومترم ٩ هست، خوبه؟ 

بله عزیزم خوبه.... 

به سلامتی انشالله بهترین روزارو پیش رو خواهی داشت.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738
دكترم هم گفت عاليه، ولي تو نت نوشته بود ١٢ عاليه

نه عزیز 12 ماکزمیممشه.... 

بین 8 تا 12 خوبه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان انجیر خوردم اونم دو سه تا معدم وحشتناک میسوزه .اینم ضرر داره 😐

بعید میدونم از انجیر باشه.... 

عزیزم شما با دکتر طرازی بودین؟ به من گفت سوم پریود بیا برای شروع. دوس دارن سومم بیفته روزی که خودش ا ...

به نظرم اصلا پریودت دستکاری نکن بذار طبیعی تو زمان خودش پریود بشی.... 

از روز اول تا سوم میتونی برای سونوی اولت بری.... 

می دونی چیه آنا جان، به منم دکتر پادمهر گفت اول پانکچر بعد لاپرا بعد انتقال، گفت اگر 100 بار هم انتق ...

فدات بشم عزیزم کار خوبی کردی، دقیقا منم برا همین میگم باید شرایطش درست سنجیده بشه.... 

چون من که نمیدونم شرایطش چطوره..... 

کیستاشم ریز بودن بالای 4 سانت عمل نیازه....

در مورد شمارو نمیدونم ولی من شخصا حس میکنم باید لاپرا میکردم چون دوبار قبلشم تجربه منفی داشتم (درسته مشکل ایمنی انعقادی هم داشتم اما من پسرمو با وجود همه مشکلات اسپرم و ایمن ی و انعقادی باردار شدم که تنها مانعی که از سر راه کنار رفته بود آندومتریوز بود) و از طرفی چون من هر بار تعداد جنینام کم بودن نمیتونستم دیگه ریسک کنم و انتقال بدم برا همین به توصیه دکترم عمل کردم و واقعا هم از عمل راضی بودم چون هم بعد 20 سال زجر کشیدن معنی زندگی بدون درد رو فهمیدم، هم فکر کنم به احتمال 99 درصد بعد خدا پسرمو مدیون همین لاپرا هستم.... 

یعنی برا من واقعا عمل نتیجه بخش بود.... 

برا من هم رو کیفیت تخمکام اثر کرد.... 

هم دردای وحشتناک و فلج کننده پریودیم رفت... 

هم شانس بارداری طبیعی بهم برگردونده شد.... 

پس تشخیص درست واقعا خیلی مهمه.... 

که شانس من برا من تشخیص درست و مهمتر از اون جراحی عالی اتفاق افتاد.... 

برا شما احتمالا انقدرها حیاتی نبوده که بدون عمل جواب گرفتین.... 

یه چیز دیگه هم که من مصمم شدم قبل انتقال لاپرا کنم وحشتناک بودن دردهای پریودیم بود.... 

چون با خودم فکر کردم من به تنهایی وقتی پریودم یکی میخواد جمع و جورم کنه و واقعا همسرم از کارش میموند و مجبور بود مرخصی بگیره و کنارم باشه و هر ماه عملا چند روز درگیرم بود، با خودم فکر کردم که اگه با یه بچه کوچیک بازم دردهای پریودی داشته باشم اوضام بدترم میشه و واقعا بچه به مادر سالم نیاز داره.... 

حتی یادمه همسرم گفت میخوایی بعد انتقال و مامان شدنت لاپرا کنیم اما گفتم نه قبلش باید از این درد خلاص بشم.... 

الان میبینم بهترین کارو انجام دادم چون واقعا با دو تا بچه اصلا نمیتونستم زندگیمونو اداره کنم چون واقعا تو اون شرایط نیاز بود یکی به خودم برسه..... 

یعنی میتونم بگم 99 درصد انگیزم برا عملم دردام بودن تا نتیجه + گرفتن!!! 

جدی؟  تو ابن سینا مشاور به ما گفت ۲ هفته بعد انتقال باید خونه استراحت نسبی کنی اصلا سرکار نری. ...

نه بابا این حرفام نیست.... 

استراحت مال کسایی که شرایط خاصی داشته باشن و نیاز به استراحت مطلق یا نسبی داشته باشن.... 

حالا دو سه روز اول از نظر روانی استراحت کردن خوبه وگرنه هم نشم نیاز نیست.... 

فقط چون استرس داری استراحت کنی خیالت راحتتره.... 

اما کلا زندگی عادی با دور آروم داشته باشه کفایت میکنه.... 

عزیزم به منم همینو گفته نمی دونم حتما باید مطب برم یا ابن سینا هم میشه، منم دلم میخواد ابن سینا برم، ...

عزیزم اون زمان روالش این بود مریضای مطلبش همون مطب ادامه میدادن مرکز مرکز.... 

یادمه من یه بار گفتم میشه ویزیت ام مطب باشه ولی کارای انتقال و پانکچر و.... این سینا گفت مریضای مطب همون آبان کاراشونو انجام میدم.... 

روال الانشو نمیدونم.... 

2706