2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمنم بگو لطفا ۳۰سالمه دوس دارم تو‌یه کاری متخصص شم ولی تمیدونم چی

چشم. تلگرام دارین جسارتن؟ 

هر چند بخوام نقشه راه رو بدم کلی جزییات داره. 

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
بله دنیای امروز دیگه با مصرف کننده ها و ادمای بی مهارت کاری نداره. باید حرفی برای گفتن داشته باشید ت ...

من28سالمه الان میکاپ یا بگیرم کجا میتونم کارکنم?ارایشگاه های خوب دوس دارم که اونام همینجوری قبول نمیکنن خودشون میکاپ کاردارن

2731

ده میلیارد داشتم گلفروشی میزدم یا یه کافه یا مزون یا بساز بفروش میکردم مثلا قیمت پایین میخریدم بازسازی میکردم بالاتر میدادم  

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
جاهای میگرفتم که حداقل دوتا خونه یا مغازه بشه خرید و جاشم خوب باشع

خب آخه واقعا فکر نمیکنم تو شهرستان هم الان با این دول دو تا خونه و مغازه و زمین بدن و اگر هم بدن ارزش نداره چون معمولا خونه ای که قیمتش پایینه کرایش هم خیلی پایینه و رشد هم نداره،ولی اون دو تومن رو الان یه ملک بخری راحت میتونی یک میلیارد پیش بگیری ماهی۱۰ کرایه

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2740
ده میلیارد داشتم گلفروشی میزدم یا یه کافه یا مزون یا بساز بفروش میکردم مثلا قیمت پایین میخریدم بازسا ...

من اگه حیلیییییی زیاد پول داشتم پارک آبی درست میکردم مثل موج های آبی .توشهر مانیس 

من28سالمه الان میکاپ یا بگیرم کجا میتونم کارکنم?ارایشگاه های خوب دوس دارم که اونام همینجوری قبول نمی ...

تلگرام دارین جسارتن؟ که نقشه راه رو تقدیمتون کنم. ببینید یه سری دوره های آموزشی حتی همین میکاپ و ارایشگری تا بافت مو و اشپزی و باریستا و صدهاااا دوره دیگه ک نخاین بابتش هزینه کنین توی کانال تلگرامی ک دارم ریخته‌ این دوره ها پاب شدن بهر حال دیگه واقعا حیفه کسی اییین حج‌م از دیتا ببینه و باز با بهونه هاش روبرو شه. هر چند میدونم صرف یادگیری شغل نیستش. باید عملگرایی باشه.. رشد فردی باشه.. حتی طرز صحبت و ... همههه اینایی ک میگم و حتی بهش فکرم نمیکنین توی این کانال ها ریخته. (بعد ها ک مسلط شدین برای این که زیر دین مدرسش نمونین میتونین هزینشم بهشون بدین)

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
خب آخه واقعا فکر نمیکنم تو شهرستان هم الان با این دول دو تا خونه و مغازه و زمین بدن و اگر هم بدن ارز ...

شهر مه (زاهدان ) من میتونم دوتا خونه و دوتا مغازه تو بازار بگیرم یه ماشین (حالا زیاد گرونم نه)بگیرم با یه زمین که هر چند وقت که قیماش زفت بالاتر بفروشم و زمین جدید با قیمت پایین تر بگیرم

دختر تنهای شهر💔😅
2706