2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اگه ۱۰ میلیارد داشتم اول واسه خودم خونه و ماشین میگرفتم

بقیه پولمو یه مقداریشو نگه میداشتم بقیه رو هم خونه میگرفتم میدادم اجاره  یا مغازه

هر ماه پول می اومد تو حسابم و اون زمینم به عنوان سرمایه واسم می موند

دختر تنهای شهر💔😅

من ۳۰ میلیون  داشتم  لباس از تولیدی میخرم  تو خونه میفروشم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

من اگه اونقدر پول داشتم با بخشیش یه دو سه تا مغازه توی مرکز خرید مطرح شهرمون میخریدم به مردم کرایه میدادم. بقیه‌ش رو میذاشتم بانک🗿

رئیس ستاد مبارزه با نامادری های بدجنس، عروس های سلیطه و خواهرشوهرای خرده شیشه داره🥸

بله دنیای امروز دیگه با مصرف کننده ها و ادمای بی مهارت کاری نداره. باید حرفی برای گفتن داشته باشید تا برای خودتون اعتبار سازی کنین‌. 

امشب تاپیک مشابه شما رو زیاد دیدم. یا دنبال یه رشتن ک مهارتی بلد بشن.. باز خوبه معترفین ک تخصصی ندارین و دنبال راه حلین‌. 

البته من به اون دوستان گفتم چجوری استارت یه مسیری رو بزنن

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
2706