2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822188 بازدید | 669237 پست
ممنون هانای عزیز و ممنون از بقیه دوستانی که برام دعا می کنن. سه روز بیمارستان بستری بودم به خاطر ع ...

مسي جون عزيزم خيلي به يادت هستم خانمي ، ان شا الله كه خدا بچه هات رو به سلامت برات نگه ميداره و ميان توي آغوشت به حق اين روزهاي عزيز .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گلم.خیلی وقته ترسیدم همه صفحاتو بخونم و انباشته شده روی هم و‌خوندنش یکم سخته...

همگی خوبین ایشالا؟همه چیز روبه راهه؟

از انا جون خبری نشده؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ممنونم هاانا جان ، من چون همه صفحات رو نميرسم بخونم بعضي پستها رو نميبينم .

منم مثل خودتم مامان سبحان واقعا نمى رسم اما دلم پيش بچه هاى اينجاست هميشه و دوست دارم بدونم در موردشون

الهى كه همه منتظرها دلهاشون به زودى زود شاد و پر از آرامش بشه🙏🏼💕

2731
سلام گلم خوبي  ديروز صبح از خواب بيدار شدم ميخواستم برم آمپولمو بزنم ديدم لباس زيرم خيسه رفتم ...

واي واي ليانا جون منم مثل شما شدم يكهو ديدم مثل چي ازم داره خون مياد گفتم دكه تموم شد ني ني رفت😢😢😢😢سريع رفتم اورژانس سونو كرد و مسخص شد خونريزي خفيف دارم ...ميرفتم دسشويي  پر خون ميشد ولي عزيزم خيليا مشكل ما رو داشتن فقطط استراحت و شياف داشته باش....مال من سه هفته اي خوب شد ....انشالله خداوند نكهدار ني ني هاي نازتون باشد🥰🥰🥰

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ممنون هانای عزیز و ممنون از بقیه دوستانی که برام دعا می کنن. سه روز بیمارستان بستری بودم به خاطر ع ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا کمکت کنه. من برعکس شما دوماه مایع امینوتیک به شدت زیاد بود هر ده روز سونو میشدم اخرش یعو که میخواست بترکه قشنگ اومد پایین نرمال شد. حتما پیگیر باش. درست میشه توکل برخدا

من دکتر اصلیم دکتر سعیده صدری خداروشکر ازش راضیم ولی چون کار رحم اجاره ای انجام نمیداد رفتم اینجا بب ...

من 2بار با سعیده صدری میکرو کردم منفی شد. بعد راهی تهران شدم با اولین بار تو تهران جواب گرفتم. بعد که نمیتونستم تو بارداری تهران رفت امد کنم همش میشنیدم دکتر صدری میکروهاش نمیگیره. نمیدونم والا واسه من که بدرد نخورد منم اون زمان خیلی قبولش داشتم ولی بعدا ازش متنفر شدم دیگه تو بترداری نرفتم پیشش. 3 سال اونجا رفت امد میکردم ههمه منو میشناختن کارم راحت راه میوفتاد موبایل ماماهاذو داشتم هرلحظه ازشون سوال میکردم ولی خب نتیجه نداد

به پریسا پیام بده بگو منو ببر گروه خانم دوستی بنویس تازه پانکچر شدم تو واتس اپ پیام بده شماره پریسا ...

ممنون😘

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
2740
نه چون پانکچر داشتیم زودتر اتفاق میفته

نمیدونستم انقققدر سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
خدا رو شکر گلم، چی بگم والا هر کدوم از ما باید یه جور امتحان بشیم فقط خدا توانشو بده و سالم باشن بچ ...

اره به خدا راست میگی هرکدوم یه جور می کشیم گاهی دلم خیلی برای خودم میسوزه همه جوونیم از یه سال بعد ازدواج تو مطب دکترا و تو حسرت بچه گذشت حکایت همه ماست  خدا خودش اجرمون بده واقعا سخته 😁😁😁😁😁

بچه ها عاجزانه ازتون میخام واسه دوستم دعا کنید انتقال چهارمشه امروز روز ۱۱ انتقال بی بی زده منفی شد ...

کسی بوده روز ۱۱ انتقال با جنین بلاست بی بی چکش منفی بشه بعد آزش مثبت؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
والا فقط یه دکتر سجادی رو دیدم که الکی نگفته آقا سالم هست، بقیه که می شناسم نمی دونم چه تعصبی دارن ...

ههههههه اره واقعا چرا دکتر همسر منم ما رو یه سال معطل کرد با اینکه حرکت اسپرم صفر بود میگفت یه سال طبیعی اقدام کن اگه تخمک خانوم خوب باشه میگیره اومدیم بیرون همسرم کلی مسخرش کرد و دیگه پیشش نرفت🤣🤣🤣🤣

خداروشکر همسرم خودش پیشنهاد عمل و درمان خودش و بعدم ای وی اف رو داد وگرنه هنوز منتظر طبیعی بودیم 🙃🙃🙃🙃

چه تعصب مزخرفی🤔🤔🤔🤔🤔

تارا جون من اولین انتقالم ولی تو مرکز با اینکه بلاست بود گفت ۱۴ روز زودتر آزمایش ندیا کلی تاکید کرد بهم کلی چونه زدم روز ۱۲ آزمایش بدم آخرش گفت خودت میدونی میخوای اعصاب خودتو خورد کنی برو بده ممکنه نشون نده استرس بیهوده بگیری 🙄🙄🙄

تازه آزمایش رو گفت بی بی رو گفت ممنوع فکر کنم بخاطر داروها غلط علوط نشون میده 

تارا جون منم جنينام بلاست بودن روز جهاردهم هم بي بي جك و هم ازمايش نشون داد برام....روز يازده امكان دارد منفي بشه روحيش خراب شه

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻