2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841740 بازدید | 670560 پست
سلام عزیزم خوبی؟ با امپولا چ‌میکنی؟ من همش گر میگیرم. صورتم جوش زده دردم میکنه😁 

سلام گلم تو خوبی؟امروز شوهرم برام زد چون خودم زورم نمیرسه بخوام موقع تزریق فشارش بدم 😀خیلی سفته.من همیشه گر گرفتگی داشتم الانم یکم دارم،یکشنبه باید برم سونو ،شما چ میکنی؟قسمت تخمدانات چیزی احساس میکنی؟نوبت بعدی سونو کیه ؟ من جوش نزدم

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ای خواهر این بی چشم و رو رو خیلی خوب گفتی. ازمایش اسپرم شوهر من جلو دستشه ها تحرک اسپرمش صفره مرفو ...

اوف پس تمی جنتی هم نشسته اونجا که به این اقایون اعتماد بنفس مضاعف تزریق کنه؟

داشتم راضیش میکردم بریم امیرجنتی حالیش کنه باید دارو بخوره اگه مردسالاریه الکیه بخودم زحمت ندم

من معتقدم اسپرم قوی بتون و آسفالت رو هم بارور میکنه

دیدم که میگما طرف با ذخیره ۳ صدم طبیعی باردار شده این چیزی جز قدرت اسپرم قوی نیست 

مشکل اکثر ماها ضعف اسپرمه ولی زیربار نمیرن 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر نصر عزیزم فکر کردم شما هم بیمار ایشون هستی،انشالله به امید خدا نتیجه مثبت بگیری گلم 😘🥰😍

نه دکترم عابدی تو بیمارستان بهمن و خوشبختانه با حوصله جواب میده اصلا هولم نمیکنه😊😊😊

ممنون عزیز م ان شاءالله شما هم بیای اینجا و با خبر بارداریت همرو خوشحال کنی

چی شدی دوستم 😟😟😟😟 الان پیامارو کامل خوندم پیامت رو دیدم عزیز دلم  اصلا نگران نباشیا هیچی ...

سلام گلم خوبي 

ديروز صبح از خواب بيدار شدم ميخواستم برم آمپولمو بزنم ديدم لباس زيرم خيسه رفتم دستشويي خدا نصيب دشمن ادم هم نكنه همونجوري خون جاري ميشد فقط گريه ميكردم كه ني ني هامو از دست دادم سريع با همسرم رفتيم بيمارستان فقط نميدونم چطور رسيديم اورژانسي رفتم سونو البته يك ساعت و نيم تو نوبت بودم بعد هم گفتن واژينال و دكنر سونو هم مرد ديگه برام مهم نبود قبول كردم دكتر اومد گفت اول شكمي 

خدارو شكر جفتشون خوب بودن ضربان قلبشون هم خوب بود دكتر گفت هماتوم داري فقط استراحت كن 

ديروز بدترين روزم بود پيش خودم گفتم همه چيو از دست دادم تموم شد همسرم دلداريم ميداد اميدت به خدا باشه 

خدارو شكر به خير گذشت شياف اضافه كردن انوكسا با آسپرين رو قطع كردن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
من دکتر اصلیم دکتر سعیده صدری خداروشکر ازش راضیم ولی چون کار رحم اجاره ای انجام نمیداد رفتم اینجا بب ...

بهار جون چطور به این نتیجه رسیدی که باید رحم اجاره کنی؟

توکل به خدا عزیزم، به قول خودت حتما قراره خدا برات نگهشون داره که تا اینجا رسونده  ان شاالله خ ...

زینب جونم خوبی عزیزم سرما خوردگیت بهتر شد خانوم ؟؟

الهی از دست تهوع خلاص نشده سرما خوردی 

خدا کمکت کنه خواهرررر جهاد میکنی 🤗🤗🤗🤗🤗

بچه ها عاجزانه ازتون میخام واسه دوستم دعا کنید

انتقال چهارمشه امروز روز ۱۱ انتقال بی بی زده منفی شده دو تا جنین بلاست و یک‌ مورولا

میترسه اینبارم بی نتیجه باشه

اونم بعد از عمل بخاطر لوله هیدرو

زندگیش در خطره 

ممنون هانای عزیز و ممنون از بقیه دوستانی که برام دعا می کنن. سه روز بیمارستان بستری بودم به خاطر ع ...

سلام عزیزم،ترو خدا ناراحت نباش و به خودت و اون فسقلی ها استرس وارد نکن،از صمیم قلبم از خدا میخوام که به حق این ماه عزیز دوقلوهات رو حفظ کنه،انشالله هفته بعد که سونو دادی میای و با خبر خوشت خوشحالمون میکنی

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2738
عزیزم خدا رو شکر وضعیت نی نی ت بهتره، ان شاء الله کاملا عادی بشه همه چی براتون

فداتشم ممنونم عزيزم. فعلا منتظرم تا دو هفته ديگه ببينم چي ميگه و بهتر از قبل شده يا خير. جواب سل فريت نيومد؟؟؟ تماس بگير با آزمايشگاه

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
اوف پس تمی جنتی هم نشسته اونجا که به این اقایون اعتماد بنفس مضاعف تزریق کنه؟  داشتم راضیش میکر ...

ببین تارا جان چند تا اورولوژیست دیگه هم دیدم اعتماد به نفس کاذب به آقایون میدن، انگار دستشون با هم تو یه کاسه است

دقیقا باهات موافقم اسپرم قوی آسفالت هم بارور می کنه👌👌👌👌👌

سلام گلم خوبي  ديروز صبح از خواب بيدار شدم ميخواستم برم آمپولمو بزنم ديدم لباس زيرم خيسه رفتم ...

آخی الهی چی کشیدی .... جاااااانم خیلی سخته آدم هزار بار جون میده واقعا من هنوز هیچی نشده ۵ روز انتقالم گذشته این دوتا فسقلی رو از جونم بیشتر دوست دارم با اینکه هنوز آزمایش ندادم چه برسه به تو که صدای قلبشونو شنیدی 

اصلا نگران نباش امشب شب حضرت علی اصغر نذر شیر کن ان شاءالله قلبشون برات ۱۲۰ سال بتپه و شاهد موفقیتشون باشی و کیفشو ببری 

دوست من چندتا سقط داشت بنده خدا بعد چند تا سقط و با مکافات باردار شد خداروشکر دختر کلش آلان ۵ سالشه

از اون سال هر سال محرم شب حضرت رقیه به دختر بچه ها گل سر  میده اربعین هم میفرسته برای دختر بچه های مسیر پیاده روی 

ان شاءالله تو هم یه نذری بکن از ما جز دعا و توسل کاری ساخته نیست... خدا خودش حافظ دسته گلات باشه 

2706