2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864540 بازدید | 672328 پست
🥰😍 بهم گفت فرش انتقال نمیدیم پریود شدی بیستم سیکلت بیا

کی گفت؟معمولا دکتر میگه ۲ماه بعد

الان این دوستمون که اینجاست اونم با دکتر نصره

تیر پانکچر داشته این ماه انتقال

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
خیلی انگیزه میخاد اونم واسه این مردای بی چشم و روی امروزی چند روزه به شوهرم میگه بیا بریم امیرجنتی ...

ای خواهر این بی چشم و رو رو خیلی خوب گفتی.

ازمایش اسپرم شوهر من جلو دستشه ها تحرک اسپرمش صفره مرفو 4% و 20میلیونم اسپرم.رفتیم پیش امیرجنتی انقدر عادی باهاش صحبت کرد گفت مرفو 4% نرماله ولی نگفت تحرک صفر آبنرماله .اینم همش میگه باید مشکل ایمنی و انعقادیه شما رو حل کنیم وگرنه من که مشکلی ندارم .

البته ناگفته نمونه منم ی جیغ بنفش میکشم سرش موضوع ختم به خیر میشه.

یک رویی دارن این مردا .میگم پررو اگر مشکل نداری میکرو رفتنه من برا چیه..من که تنبلی تخمدانم ندارم حتی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به همگی  تبریک به مامانای جدید ...چه حس خوبیه اینهمه تیکر بارداری میبینم  مامان ...

سلام عزیزم منظور از ثمین منم؟

اگر منم نه والا شایعست ثمین هنوزم اندر خم کوچه های دکتراست

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
زینب جان مال من ۴ بود. رفتم دکتر غدد قرصو گفت ۵ش و جمعه یک ونیم بخورم. حالا شده ۱.۱. پایین نباشه یا ...

نه عزیزم پایین نیست اصلا 

مال من 0.6 شده بود تو 8 هفته گفتن خوبه

بعدا احتمال داره دوباره بالا بره ولی پایین تر بعیده

شما سابقه تیرویید داشتین قبلا یعنی؟ اخه چرا کسی ک تیرویید نداره تو بارداری تیرویید دار میشه☹️😅

چون چند ماه اول بارداری غده تیروئید جنین تشکیل نشده و بارش به دوش مادر میفته، 

و چون هورمون خیلی مهمی هست برای رشد و نمو عددش دائم چک می‌شه تا برای جنین مشکلی ایجاد نکنه

سلام بچه ها  آزمایش تیروئید و پرولاکتین حتما باید روزهای پریودی باشه؟من یک سال و نیم پیش آز دا ...

سلام عزیزم، تیروئید که نه لازم نیست، ولی پرولاکتین الان وارد سیکل شدی نمی دونم درست باشه نتیجه اش یا نه

اگر مشکلی نداشتی نیاز نیست پرولاکتین تکرار بشه 

ولی تیرویید رو حتما چک کن خیلی اهمیت داره 

ای خواهر این بی چشم و رو رو خیلی خوب گفتی. ازمایش اسپرم شوهر من جلو دستشه ها تحرک اسپرمش صفره مرفو ...

ثمین 20 میلیون اسپرم توتال بوده یا در هر ميلي لیتر؟؟ 

اگر توتال بوده باید همسرت بررسی اضافه تر انجام بده 

دارو تقویتی هم حتما نیاز داره

کی گفت؟معمولا دکتر میگه ۲ماه بعد الان این دوستمون که اینجاست اونم با دکتر نصره تیر پانکچر داشته ای ...

پریا جون از پروسه انتقال چی میدونی ؟ دکتر نصر خیلی شلوغه نمیدونم سوالامو از کی بپرسم به نظر شما این ورم من کی از بین میره؟هنوز پریود نشدم

سلام عزیزم، مبارکت باشه😍😍😍😍💃💃💃💃نوش جونت مامان شدی خدا خیرت بده اینجا هم گفتی تا بچه ها روحی ...

ممنون عزیزم ان شاالله روزی همه ی منتظرا

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

شما سابقه تیرویید داشتین قبلا یعنی؟ اخه چرا کسی ک تیرویید نداره تو بارداری تیرویید دار میشه☹️😅

آره عزیزم.اما فقط بالای دو بود.گفتن چون میخوای میکرو کنی باید بیاد زیر ۲.

هیچ وقت چهار نبود.

چون بچه مصرف داره. منم چون دوتا بودن ، یهو شده بود ۴ .هیچ وقت نشده بود این قدر.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
اونجا تو بیمارستان گفتن عزیزم 

به منم گفتن اونجا وقتی رفتم کارتمو بگیرم به خانوم علیزاده گفتم،اونم گفت دکترت تعیین میکنه نه بیمارستان حتی رفت داخلم پرسید

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
2706