2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820074 بازدید | 669165 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگین جون..خداروشکر عزیزم..من مطمئنم پسرت صحیح و سالمه واین ازهمه چی مهمتره..حالاریزه میزه هم باشه چ ...

ممنونم نفسی جون الهی خدا از دهنت بشنوه❤

آره بخدا فقط سالم باشه ریز بودنش که ان شاالله بعدا تپل میشه

الحمدالله❤
2728
زينب جون آزمايش تيروئيد منوميبيني دكترم گفت هر وقت باردار شدي بايد قرص بخوري  حالا اين چند روز ...

گلم حتما هر چی زودتر شروع کن فعلا روزی یه نصف قرص صبح ناشتا بخور سر یک ساعت خاص

مصرف کردنش خیلی بهتر از مصرف نکردنش هست

سلام عزیزم من نمیدونم شما چند هفته ای.اما بادام درختی زیتون هم میوه هم روغنش برای درشت شدن بچه خیلی ...

خیلی ممنون عزیزم از راهنماییت 🌻، بادام میخورم ولی زیتون نخوردم تازه یه مدته ویارم بهتر شده و بالا نمیارم بهمینخاطر خیلی چیزا رو نتونستم بخورم، پودر لیدی میل خیلی گشتم تو شهرمون گیرم نیومد دکتر میگفت خودت مواد غذایی که پروتئین دارن بیشتر بخور، از این ببعد سعی میکنم بیشتر حواسم به تغذیه م باشه به امید خدا😊

الحمدالله❤
گلم حتما هر چی زودتر شروع کن فعلا روزی یه نصف قرص صبح ناشتا بخور سر یک ساعت خاص مصرف کردنش خیلی بهت ...

ممنوون گلم چشم 

اسم قرص رو ميدونيد ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740

دختراااا شماهایی که هایپر شدین ورمم کردین؟؟ ورمتون خوب شد؟؟ چقد بعد؟؟؟ من سه سایز ورم کردم😪😭😭 یعنی خوب میشه؟؟؟  شدم مثل قورباغه😩😩😩

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
دختراااا شماهایی که هایپر شدین ورمم کردین؟؟ ورمتون خوب شد؟؟ چقد بعد؟؟؟ من سه سایز ورم کردم😪😭😭 یعن ...

عزيزم ورم شكم واسه هايپري طبيعيه 

درداي ديگه هم داري ؟فقط مواد پرپروتئين استفاده كن اگه دردت زياد حتما بايد بري دكتر

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
تو موسسه چندتا مطب هست که خانم یوسفی اکثرا تودمطب شش هستن از اول شهریور به مدت یک هفته الی ده روز می ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
دختراااا شماهایی که هایپر شدین ورمم کردین؟؟ ورمتون خوب شد؟؟ چقد بعد؟؟؟ من سه سایز ورم کردم😪😭😭 یعن ...

میفهممت.سایز هیچی دردش فقط.سفیده تخم مرغ بخور مایعات فراوان بجز آب.شیر سویا.من روزی ده تا سفیده میخوردم.منم شکم خیلی ورم کرد.عیبی نداره انشاالله جواب بگیری عوضش در بیاد.

دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

عزیزم مبارکت باشه حالا دیگه ی تیکر بارداریه خوشگل برامون بذار.امیدوارم به سلامتی هر دو تا دوردونتو بغل بگیری 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706