2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823963 بازدید | 669321 پست
شايد دوز گونالت كم بوده  به گونال معمولا" اونايي كه ذخيره ي پايين دارن خوب جواب ميدن  اگ ...

دو روز بعد دیگه همون یه جنین که تشکیل شد برام انتقال دادن خیلی فولی ریز نداشتم 

دوز گونال روزی 150واحد بود فکر نکنم کم باشه ذخیره خیلی پایین نیست 2.8 نمیدونم چرا اینجوری شد اگه منفی بشم احتمالا دفعه بعد دوز داروهام بیشتر میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم قراره میکرو کنیم. تا الان ک راضی ام خیلی منظم و مسئولیت پذیرن. همه چی مرحله ب مرحله و طبق ...

منم رویان انتقال دادم با دستگاه سونو انتقال دادن برای همه عمق رحمم البته تو پریودی اندازه گرفته بودن 

ان شاالله این حس خوب خیلی زود نصیب هم چشم انتظار ها میشه. شما هم برا من دعا کنین دو هفته دیگه که میر ...

ان شاءالله ب امید خدا عزیزم ک همه چیز خوب عالی برات پیش بره دوست خوبم❤

2731
خواهرای گلم من امروز انتقالم رو خداراشکر انجام دادم ازتون میخام هرکی این پیام منو میبینه یه صلوات بر ...

ان شاءالله ب امید خدا مثبته عزیزم فقط آرامشت رو حفظ کن و ب چیزهای خوب فور کن 

ذخيرتون كه خيلي خوبه دوزت كم بوده بايد ٢٢٥ تا ٣٠٠ مي دادن 

آره به نظرم خودم دوز داروهام کم بوده و اینکه به نظر خودم باید داروهام از روز سوم شروع شد برای منی که فولی رشدشون کمه از روز دوم یا اول باشه بهتره البته این نظر خودمه حتما دکترا بیشتر میفهمن من رویان میرم همه چیش خوبه ولی به نظرم پیش از اندازه شلوغه و دکتر دل نمیسوزن و ماما که توضیحات میدن با دقت پرونده مطالعه نمیکنن

2740
آره به نظرم خودم دوز داروهام کم بوده و اینکه به نظر خودم باید داروهام از روز سوم شروع شد برای منی که ...

اصلا رفتن به مراكز اشتباهه بايد بهترين دكترشون را پيدا كني و مطب بري ، توي مطب خيلي ارامش هست و شلوغ نيست و خيلي وقت ميزارن 

من با ذخيره ١ با گونال ٣٠٠ ، ده تا تخمك مي دم 

آره به نظرم خودم دوز داروهام کم بوده و اینکه به نظر خودم باید داروهام از روز سوم شروع شد برای منی که ...

انشالله كه همينبار نتيجه بگيري و به دفعات بعد نكشه 

ولي اگه از قبل مكمل هاي تقويت تخمك را ميخوريد جنين بيشتري هم مي داديد

😞پس دیگه غصه نخور با روحیه بیا و میکرو کن تمام شه😊

بنظرم میکرو میشه ؟ چند درصد برا من که مشکل تخمک تنبلی  لوله واسپرم ذخیره تخمدان ندارم میگیره 😔ای خدا چی میشد منم راحت مادر میشدم 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
بنظرم میکرو میشه ؟ چند درصد برا من که مشکل تخمک تنبلی  لوله واسپرم ذخیره تخمدان ندارم میگیره 😔 ...

عزیزم همه کسایی که میکرو میکنن مشکل دارن دیگه وگرنه ماها طبیعی بازدار میشدیم ازونور اصلا میکرو ربطی به لوله و اینا نداره چون مستقیم میزارن توی رحم 

ایشالا پر از اتفاقای خوب میشی عزیزم

2706