2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841419 بازدید | 670525 پست
آخی عزیزم ماخیلی برات امیدوار بودیم🥺🥺🥺ان شاالله خیره و دفه بعد مثبتی ... توکل بخدا .. واقعا نمیدو ...

خودمم با همه این کارا و قرص و آمپولا گفتم دیگه واقعا مثبته!!

کار خوبه خُــدا درست کنه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم انشالله دفه بعد با جنینای آخرت باردار بشی خیلی سخته خیلی بنظر من بگو هچینگ بکنن. اینبار منم ...

آره خودمم میترسم یه وقت بلاست نشن و پوچ بشن!!

فکر کنم همین هچینگ خوب باشه!

نه اینکه آزمایشها ربطی نداره! منظورش این بود چونکه آزمایشهاتون مشکلی نداره و اوکی هست پس اشکال نمیتونه از ژنتیک و اینا باشه.

شما با چه آزمایشی فهمیدین دی ان ای اسپرم مشکل داره؟؟

کار خوبه خُــدا درست کنه  
عزیزم واقعا ناراحت شدم.اما اینو خوب میدونم خدا هر چ بخاد همون میشه.وخدا همیشه بهترینارومیخاد پس بهش ...

ممنونم عزیزم واقعا تا خدا نخواد هیچی نمیشه، من همه این کارارو کردم شایدم بیشتر، خیلی رعایت میکنم خیلیییی

کار خوبه خُــدا درست کنه  
2731
سلام عزیزم میگم موقع انتقال ازت آزمایش ایدز و هپاتیت خواستن آخه من رفتم امروز دکتر گفتم بنویسه واسم ...

من این سری قبل از انتقال فقط سی بی سی بود فکر کنم آزمایش نوشت همون موقع رفتم دادم. هپاتیت و اینا رو قبلا آزمایش دادیم، تحویلشون دادیم دیگه!! همون سری اول که رفتیم مرکز.

کار خوبه خُــدا درست کنه  
بچه ها آزمایشcbc وcrpواسه چیه؟من هفته دیگه انتقال دارم الان خیلی نگرانم آخه سرچ کردم تست کروناست اما ...

عزیزم اگه تست crp که میگید یه وقت مثبت هم نشون بده که انشاءالله برای شما منفی شه، اون وقت می فرستن pcr یا همون آزمایش نمونه از حلق یا بینی انجام بدین، اونجا اگه کرونا نداشته باشین منفی میشه دیگه،چون crp دقیق نیست

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
آره الی جون دکتر منم گفت بعید نیست به خاطر حرفای همون سونوگرافیست ، از شدت استرس دو روز بعد خونریزی ...

امیدوارم فندق کوچولوهات به خوبی تو دل مامانشون رشد کنن و شما هم از لحظه لحظه رشدشون لذت ببری

هروقت اولین تکون رو خوردن و دلت ضعف رفت برای همه منتظرا و من هم دعا کنی

2740
ممنونم عزیزم واقعا تا خدا نخواد هیچی نمیشه، من همه این کارارو کردم شایدم بیشتر، خیلی رعایت میکنم خیل ...

ان شالله بار بعد خدا دلت و شاد کنه. دکترا به پسرخالم بعد ۳ بار ای وی اف گفتن شما بچه دار نمیشن دوهفته بعد بارداری طبیعی داشت خانمس

خدایا شکرت
سلام عزیزم خوبی مبارک باشه ایشالا صاحب نی نی یا نی نی های ناز بشی 🤗

مرسی عزیزم یه دونه انتقال دادن واسم 

گفتن یه دونه کافیه

واسم دعا کن عزیزم

مامان ماهک شما بعد از انتقال چه علائمی داشتین ؟؟

لک لانه گزینی داشتین؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
عزیزم منوشما سن  نینیامون تقریبم باهم شما شکمت بزرگ شده ؟من شکمم بزرگ شده اخه مگه میشه ازالان . ...

نازنین جون منم شکمم مشخصه بزرگ شده البته خودمم قبلا داشتما اضافه تر شده، خب تو ماه سوم هستیم دیگه طبیعیه یه کم بزرگ بشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706