2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842319 بازدید | 670578 پست
قربونت برم ممنون واکنش که نگاه میکنه چیزی میخورم لبش و لیس میزنه🤣🤣🤣🤣 دوستم گفت من ۲تا دونه باد ...

ای جان دخملی شکمو😍😆

خاستی غذا شروع کنی اول فرنی ساده بده بعد چندروز بادام رواینطوری ک گفتی درست کن بریز داخلش

من 5ماهگی وزن نکردم ولی 6ماهگی 7کیلو بود

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نه عزیزم جنین شناس تشخیص میده که جنینی به ۵روزه میرسه یعنی رشدش خوبه که بشه ۵ روز یا نه دو روزه سه ر ...

ماهک جون جنین بلاست چقدر بعد از انتقال شروع به لانه گزینی میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من تخمدانام تیر می کشید زیر دلمم می گرفت عزیزمم 

ماهک جون از روز چندم این دردا رو داشتی.من دیروز انتقال دادم از امروز غروب زیر دلم ، تخمدانها و حتی اونجا (ببخشید) هم درد میکنه.

به دردسرش نمی ارزه بعد اگه جنینام خوب باشه همینجا هم جواب میگیرم همه چی به کیفیت جنین و جنین شناس بس ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم انشاالله زود مشکلاتت حل بشه خواهری😔

منم کلا سیکل آی وی افم کنسل شد همه چیزم اوکی بود واممون بهم خورد متاسفانه.دیگه معلوم نیست که حالا حالاها بتونم برم دنبالش😔باهات همدردم.

من حتی یه بچه هم ندارم باهاش سرگرم بشم. احساس میکنم اگه خدا میخواس جور میشد.حتما مال منم یه حکمتی داره.توکل به خدا انشاالله هر دوتامون طبیعی باردار بشیم

2731
عزیزم از فریز در بیاد دیگه نمیشه فریز شه چون کیفیتش رو از دست میده 

ای وای اینجوری ک همشون از بین میرن چقد نفهمن این مرکزا

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
2740
بله عزیزم با مورفولوژی ۳ درصد همسرم به طرز معجزه اسایی طبیعی باردار شدم

سلام، خداروشکر بزرگترین نعمته😍 عزیزم تعدادشون زیاد بود؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام عزیزم .ممنونم 😘 انشالله که واسه شما هم همون بار اول میگیره نی نی های تو هم میان تو دل مامانشون ...

مبارک باشه، چقدر خوشال میشم خبر بارداری میشنوم😍 بسلامتی انشالا.. فقط مورفو و تحرک پایین بود؟ تعداد چطور؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2706