2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822360 بازدید | 669242 پست
سلام‌دوستان یکی از دوستام میکرو کرده روز ۱۳ انتقالش خونریزی جزئی کرد که با پروژسترون قطع شد و ۱۴ انت ...

عزیزم از روی بتا نمیشه گفت خارج رحمی، فقط سونو نشون میده

تو pv بهش گفتم 48 ساعت بعد باید آز بتا بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چهار دهم عزیزم 

نصر یکم سر ذخیره پایین گیر میده اگه گفت اهدایی بیخیالش شو برو پیش یه دکتر دیگه بنظرم حتی اگه یک یا دوتا تخمک داشته باشی ارزش اینو داره که شانس تو امتحان کنی

دکتر نازنین جون هدیه قوامی هم خوبه و البته دکتر اقصی هم من تعریفشو شنیدم..

2740
بلاست وهیچینگ چیست ؟🤔

بلاست جنین پنج روز ست...و لیزر هچینگ یعنی یک لایه از جنین بنام زونا پلاسیدا رو از رو جنین برمیدارن که جنین راحت تر بیاد بیرون و لانه گزینی کنه...بخصوص برای جنینایی که ضعیفن یا گریدشون پایینه خیلی بدرد میخوره

روز چندم انجام دادین منفی شده؟چندتا جنین انتقال دادین؟چه علائمی داشتین؟من۹روزع انتقال دادم

روز ۱۴ م بتا دادم منفی بود

یه جنبن انتقال دادم من خیلی درگیر علائم نیستم بهشون توجه نمیکنم

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍

سلام به همگی.من امروز رفتم ابن سینا برای تعیین جنسیت.بعد از مشاوره ژنتیک رفتم دکتر زنان که گفتن بعد از این دکترت نیلوفر معترفه....وقتی رفتم تو یه ازمایش کلی نوشت که گفت حتما باید ابن سینا انجامش بدی...سونوی سه بعدی و از هورمونی که باید سوم پری انجام بدم و سونو واژینال که باید ۵ روز بعد از اتمام پریودم انجام بدم ...هزینه سونو ۵۰۰ شد و هزینه از خون ۷۰۰!!!احساس میکنم خیلی ازمایش اضافه ازم گرفته!نازنین جون برای شما اینا رو ننوشت دکتر؟

عزیزم هیچ کاری نکردین موروفولوژیش بالا بیاد

خیلی دارو و مکمل مصرف کرد

اما تاثیری نداشت

۵ یا ۶ ماه بود که بیخیال شده بودیم و هیچ دارویی هم مصرف نمیکرد

۱۷ روز پریودم عقب افتاد

اینقدر برام غیر قابل باور بود که حتی جرات ازمایش دادن هم نداشتم

وقتی دیدم مثبته باورم نمیشد

مثه دیوونه ها به مسئول ازمابشگاه نشون دادم جواب ازمایش رو و ازش میپرسیدم درست میبینم که مثبته

تا خونه از خوشحالی گریه کردم

واسه همه اتون این لحظات رو ارزو میکنم

از ته دلمممم🙏🙏🙏

2706