2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842099 بازدید | 670571 پست

بچه‌ها دور شکم جنین کوچیک بشه یعنی چی ؟  همه چی تو سونو زده نرمال ولی بهم گفت دور شکمش کوچیک شده  این یعنی بچه لاغره؟ یا یعنی چیز دیگه   

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
بچه‌ها دور شکم جنین کوچیک بشه یعنی چی ؟  همه چی تو سونو زده نرمال ولی بهم گفت دور شکمش کوچیک شد ...

سلام عزیزم شکمش لاغره ولی هیچ مشکلی نداره

به دنیا میاد شیر میخوره شکمش هم تپل میشه🤩

دختر منم تو سونوی اخریا این طور نشون داد اصلا نگران نباش❤️

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم شکمش لاغره ولی هیچ مشکلی نداره   به دنیا میاد شیر میخوره شکمش هم تپل میشه🤩 دختر م ...

واقعا خب پس خداروشکر مرسی عزیزم 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
تو سونو دکتر دیده یه دفعه گفت شبیه کیست دفعه بعد روز دوم پریودی گفت فولیکول داری که گفتم مگه وقت ت ...

اگر اینطوری با شک و شبهه گفته نمیشه ب حرفش اعتماد کرد. 

مگه با سونو کیست اندومتریوز نشون داده میشه ؟

2731
من دکترا میگفتن طبیعی باردار میشی و.... ولی قسمت نشد شغل شوهرمم شهر دیگس نزدیکی مرتبی نداشتم تصمیم ا ...

آخه خیلی ازدکترام میگن واسه کسیکه عمق رحمش خوب نیست متل من خراش خوبه آتی میگه دکترم رحمم تایید کرده خیلیا خراش دادنوبازمنفی شدن مشکل شایدجای دیگس من میگم بهارجان. ب آتی هم گفتم اگ حس امید داری ب خراش انجام بده ولی کنارش ازماشهارم بده صد درصدمثبت میشه ب امیدخدا

بقول سعید ماه های قبل که نمیخواستم پریود شم ۲۵ روزه میومد😁🤦🏼‍♀️ الان چشم انتظار پریودیم ازش خبری ...

کاش معجزه بشه برات وباردارباشی عزیزم واسه خدا ک کاری نداره. منم منتظرپریودم برم توسیکل ولی خبری نیست

2740
مشکل عزیزم همینجاست که دکتر خودم انجام نمیده،نمیدونم دکتر خوب چطور پیدا کنم برای اینکار، میترسم تازه ...

آتی جان تهرانی؟ ازعفونت نترس  آنتی بیوتیک دکترمیده بهت. اگ دکترت انجام نمیده خراش وبر جای دیگ انجام بده 

عزیزم از روی تجربه نساجون میگم انجام نمیده،اگه ضرر نداره به نظرتون که از طریق یه دکتر دیگه پیگیر بشم ...

آتی ب قول بهارجون ضرری ک نداره  میخوای اینم انجام بده اگ حس میکنی کمک میکنه بهت انجام بده ولی من اگ مثل تو رحم خوبی داشتم انجام نمی‌دادم بازتصمیم گیرنده تویی قشنگم توهمون مرکز ی دکتر باسواد ببین کیه باهمو ن ادامه بده ک دلسوز باسواد وب روز باشه علمش