2733
2734
چه زیادددد  اونوقت میگن بچه بیارید

😑بخدا تا ۵ ماه ماهی یبار سونو و چکاپ و دارو بود بعد ۵ ماه دو هفته یبار چکاپ و سونو بعد ۸ ماه هر هفته 😑😑 هربارم نزدیک ۲ ۳ تومن هزینه دارو و ویتامینا میشد سونو اصلا زیر ۳۰۰ نبود ویزیت خود دکتر ۲۵۰

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
اهان اخه منم از بچگی زمانی ک تو سن رشد بودم ب سینه چپم چندبار ضربه وارد شد و الان نوکش فرو رفته تا ...

نه عزیزم نگران نباش 

فقط هر چند وقت یه بار باید چکاب کنی 

ولی بری دکتر بهتره 

چیزی نیس ، اکثر خانما درگیرشن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

سونوی رحم کلیه مثانه چنده کسی میدونه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

خوب گفته که

الان ویزیت متخصص ۳۵۰تومنه. پول حقوق یه روزت رو میدی به ویزیت ۵ دقیقه ای

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
خوب گفته که الان ویزیت متخصص ۳۵۰تومنه. پول حقوق یه روزت رو میدی به ویزیت ۵ دقیقه ای

من تو کلینیک قلب کار میکنم ویزیت ما ۵۰۰ تومنه فقط ویزیت 

با بقیه کارا چکاپ هر بیمار ۴ تومن میشه 

من تو کلینیک قلب کار میکنم ویزیت ما ۵۰۰ تومنه فقط ویزیت  با بقیه کارا چکاپ هر بیمار ۴ تومن میش ...

خدا رحم کنه به قشر کارگر و کارمند و بهشون سلامتی بده🙏🙏

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.