2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818310 بازدید | 669074 پست
عزیزم فولیک اسید برای شبه اسپرین برای نیم ساعت بعد غذا ..سفکسیم هم عصر بین اسپرین وفولیک اسید بخوری ...

نه گلم خودم نوشتم دکترفقط گفت هرشب ال دی وآ س ا و...ولی من گفتم دوتاقرصو باهم نخورم .شماقرصاتونو باهم میخورید؟ببین این خوبه نوشتم

خدایابه امیدخودت🌺
از ۶صبح بیداری 😐😐افرین 😁😁منم تیروییدم کم کاره قرص میخورم نیم ساعت قبل صبونه ..ولی من اوا بوست ند ...

نه بابا تیروییدو ۹صبح میخوردم حالا میخوام بندازم جلوتر که به بقیه قرصاهم برسم من تیروییدومیخورم میخوابم نمیدونم مشکلی پیش میاد یانه

دکترتیروییدم گفت باید موقع نمازبخوری قرصو تاخوب تنظیم بشه

خدایابه امیدخودت🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام، پریود بشین درست میشه

گلم می دونی چند روز بعد از تخمک کشی پریود میشیم؟ من دوشنبه هفته گذشته، یعنی یک هفته پیش، 18 سیکلم تخمک کشی کردم

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
سلام‌بچه ها منم انجام دادم منفی شد ماه بعد دوباره انتقال میدم من از روز دهم انتقالم خونریزی کردم ا ...

روز چندم انجام دادین منفی شده؟چندتا جنین انتقال دادین؟چه علائمی داشتین؟من۹روزع انتقال دادم

2706