2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865601 بازدید | 672357 پست
بسلامتی ایشالا صاحب دوقلو بشین🤗

انشاله ...دوقلو ارزومه❤

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من داروها قطع کنم پریود شم بخوام دوباره ivfکنم چقد بعدش میتونم برم ماه بعدش میتونم برم؟ 

خب چرا یه جای دیگه نمیری آزمایش؟ به خدا ممکنه اشتباه بدی کرده باشن و بعدا پشیمونی برات سودی نداره

وقتی بی بی مثبت میشه چرا نمیری دوباره آزمایش

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خانوما لطفا راهنماييم كنيد  امروز روز پنج انتقالم بود سه تا جنين انتقال دادم  روز دوم لك ...

انشاله مثبتی عزیزم امیدوار باش

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
شماهايي كه با ميكرو مامان شدين  ايا درد داشتين ؟ از چندم انتقال؟ مرسي كه جوابمو ميدين

بله من تخمدانام تیر می کشید زیر دلمم می گرفت عزیزمم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
شماهايي كه با ميكرو مامان شدين  ايا درد داشتين ؟ از چندم انتقال؟ مرسي كه جوابمو ميدين

من از اول درد پریودی داشتم روز 8 و 9 بیشتر شد پامم خیلی درد میکرد و سردرد داشتم و مثبتم شد

سلام خانمی ممنون بابت تغذیه ای که گفتید عااالی بود این رژیمی که گفتید برای اسپرم هم خوبه یافقط برای ...

اگه منظورت اون پیاز و تخم مرغ و خرما هست برای اقایون گفتم ولی برای خانم‌ها هم ضرر نداره

اون توضیحات قبل برای تقویت تخمک بود که خیلیاش برای اقایون هم خوبه مثل مصرف کم کربوهیدرات 

ببین عزیزم سخت که هست خیلی هم سخته ولی اگه واقعا میخوای بهترین نتیجه رو بگیری باید رعایت کنی . به جای برنج سفید برنج قهوه ای بخور هم زودتر سیر میشی هم خاصیتش بیشتره 

برنج‌های سفید اکثرا دستکاری شده هستند و سرشار از ارسنیک و کربوهیدرات

نون هم من کامل قطع کردم در عوض نون بدون گلاتن میخورم

توی تهران فک کنم هستن جاهایی که نون بدون گلاتن داشته باشن. اگه نتونستی پیدا کنی و طاقت قطع کردنش رو نداری پس به حداقل برسون مصرفت رو

در عوض خودت رو با چیزای دیگه سیر کن

نگران لاغری نباش اگه به اندازه کافی از چیزای دیگه بخوری لاغر نمیشی، هر چند من از خدام بود که لاغر بشم

سوال دیگه ای داشتی در خدمتم

اگه منظورت اون پیاز و تخم مرغ و خرما هست برای اقایون گفتم ولی برای خانم‌ها هم ضرر نداره اون توضیحات ...

در مورد فریز کردن هم بهتره که کم کم بخری تا زیاد تو فریز نمونه

من که هر دفعه همون قدر می‌خرم که میخوام استفاده کنم

2706