2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822161 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من بعد از انتقالم دائم یبوست و نفخ دارم.چیکار کنم بنظرتون؟

عزیزم تا میتونی سالاد و روغن زیتون بخور

غذاهای حجیم و فیبر دار مثلا اگر همش سوپ بخوری از ترس یبوست، بدتره چون حجمی نداره سوپ

ضمنا خس میکنم طبع غذاهایی که میخوری اغلب سرد هست و تعادل داره بهم میخوره، دنبال مصلح های سردی  باش

مثلا اگر شیر میخوری با یه قاشق گلاب بخور

یا اگر سالاد میخوری نعنا خشک بریز توش

یا خرما بخور و... 

2731
تمام سعیمو میکنم بهش فکر نکنم هی به خودم هیچی نیست خدا کنه زود بگذره  به نظرت چکار کنم روز قبل ...

عزیزم ان شاالله به سلامتی فردا انتقال بدی

گلم خواهرانه میگم استراحت بعد از انتقال اصلا خوب نیست، فعاليت هاي عادی قبلش رو داشته باش

نزدیکی نکن و چیز سنگین بلند نکن😉😉😉

سلام دوستان  منم بعد از ۷ سال خدا بزرگترین هدیش رو نصیبم کردو ۲۵ دی یک هفته  ب خاطر شرایط ...

سلام عزیزم خیلی خیلی مبارکههههههههه 💃 💃 💃 💃،

خیلی ممنون خبر دادی ان شاء الله بزرگ شدن و موفقیت هاشو ببینی

😢😢😢😢عزیزم خیلی گناه داری، از من بدتری  آره شیره انگور خیلی خوبه تنها چیزی که جای آب میتون ...

مرسی عزیزم.به بهم نمیسازه دیگه..اون دوتا رو امتحان میکنم 😘😘

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2740
قربونت عزیزم 😍😍😍😍 ان شاالله شما هم زودتر از شر این تهوع خلاص بشی و از بقیه بارداریت لذت ببری خ ...

ممنونم مهربون..اره اصلا نمیگذره انگار 😓دقیقا مثل من... منم هرروز براشون دعا میکنم.خداکمکشون کنه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
من فردا روز ششم انتقالمه همش درد کمر و زیر دل دارم شما هم همینطورید؟ شیاف خارجی استفاده میکنید؟؟

اره منم درد دارم خیلی خفیف البته  نه  ایرانیه فک کنم فارسی نوشته 

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
ذخیره تخمدانش پایینه  Fsh هم بالاست باید زودتر پیگیر درمانش بشه  ذخیره پایین و اف اس اچ ...

عجب دکتری بوده که اصلا اینارو بهش نگفته، گفته تو نابا وری شناخته نشده و نامعلوم داری، ممنون از جوابتون عزیزم

اگر اوضاع اسپرم خوب باشه بله ولی اگر سن بالای 35 دارن و یا یک سال از اقدام بارداری بدون جلوگیری اون ...

2 سال هست اقدام دارن،شوهرش تازه عمل واریکوسل انجام داده، اما سنش 25 هست بنده خدا، الان اقدام طبیعی کنه یا بره پیگیر درمان باشه؟ 

عزیزم اصلا نگران نباش واسه دل‌درد  دیگه هم هیچ وقت واسه دل‌درد شیاف یا دوز پروژسترون رو بالا ن ...

مذسی زینب جونم.با حرفهای شما آروم میشم.خدا نینیتو واست نگه داره گلم.برام دعا کن😍😍😍😍😍😍