2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812244 بازدید | 668733 پست
بچه ها.من از وقتی پروژسترون میزنم یعنی از قبل از انتقالم دل دردای پریودی داشتم.تا امروز ظهر.دلستم با ...

عزیزم اصلا نگران نباش واسه دل‌درد 

دیگه هم هیچ وقت واسه دل‌درد شیاف یا دوز پروژسترون رو بالا نبر، چون نیاز نیست

گلم یه نصیحت خواهرانه، تو این دو هفته به علائم توجه نکن، همش عوارض آمپول هست و اگر زوم کنی استرس به خودت دادی

فقط اگر لک ادامه دار دیدی یا خون، اون وقت تنظیم مجدد دوز دارویی لازم هست و معنی لک و خون هم اصلا پریود نیست، نه نشونه خوبی هست نه بد

حسابی این دو هفته رو خوش باش چون رسما مامان شدی😍😍😍 و حالا قراره سندش رو بعد از دو هفته به نامت کنن عزیزم

خیالت راحت، با جنین هات صحبت کن، بزن بی خیالی 

نمیگم استرس نداشته باش، منم داشتم، اصلا مگه میشه نگران نبود، ولی چون با استرس و نگرانی چیزی حل نمیشه، پس، سعی کن کنترلش کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@زینبی_بابا   عزیزم این آزمایش برای دوستمه میتونید برام تفسیرش کنید؟ دوستان هر کدوم میدونن ه ...

عزیزم همه چیز خوبه ولی جالبه هورمون مردانه که مورد نیاز  خانم ها هست تا حدودی، برای ایشون کمتر از حد نرماله، ولی نمیدونم چه تاثیری داره، یا اصلا مهم هست کم بودنش برای یک خانم یا نه

2728
خداروشکر یعنی امکان داره لانه گزینی کرده باشن؟؟ یا هنوز زوده؟؟

انشالله عزیزم اره😍😍

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام دوستای گلم🌸 امروز رفتم دکتر ،دکترم کمی نگرانم کرد گفت آب دور جنین کمی کم است و باید حتما ۱۰-۱ ...

عزیزم چرا نورانی نترس گلم

منم تو هفته 16، گفت آب دور بچه کمه، چون تازه سرم رو قطع کرده بودم آب هم نمیتونستم بخورم

جفتم هم اون موقع فقط گفت خلفی همین

اینا هیچ کدوم ترس نداره و راحت قابل جبران هست با آب خوردن، جفت هم اگر سر راهی یا مارجینال نیست، که اصلا جای ترس نداره

منم بعدش به زور شروع به آب خوردن کردم خوب شد 

بله سونو ان تی هست 

انشالله زینبی جون. اولین باربود که شوهرم حرف دلش رو زد گفت خیلی دلم بچه میخواد خیلی خونمون سوت وکور ...

پیگیری که عالیه ولی خودتون هم این قدر واسه خوشحالی هم تلاش کنین تا این قدر قبل از اومدن بچه اذیت نشید، به خدا شک ندارم شما و بقیه دوستان نتیجه میگیرین

فقط به قول آنا جون تمام انرژی خودتون رو با ناراحتی هدر ندین، بچه که اومد انرژی میخواد و اعصاب سالم از ماها

ان شاالله به حق حضرت زهرا که مادر همه ماها هست، حتما مامان میشی

عزیزم چرا نورانی نترس گلم منم تو هفته 16، گفت آب دور بچه کمه، چون تازه سرم رو قطع کرده بودم آب هم ن ...

مرسی زینبی جونم که همیشه به من و بقیه دوستان روحیه و انرژی میدی،الهی که همیشه سلامت باشی❤️❤️❤️

این سلفری که دوستان میگن چیه؟دکتر به من نگفت انجام بدم ،آیا ضروریه؟میشه یه توضیح کوچولو در مورد سونو و غربالگریهای بارداری بگی💋💋💋

مرسی عشقم🌺🌸🌹🌷

مرسی زینبی جونم که همیشه به من و بقیه دوستان روحیه و انرژی میدی،الهی که همیشه سلامت باشی❤️❤️❤️ این ...

عزیزم سلفری یه غربالگری با دقت 98 درصد هست و از هفته 10 تا آخر بارداری میشه انجامش داد

دکترها اگر نسبت فامیلی داشته باشن پدر و مادر، اگر سن مادر بالای 35 باشه، یا اگر ivf باشه، یا اگر غربالگری عادی ریسک متوسط بزنه، میگن آزمایش سلفری انجام بشه تا سلامت جنین از نظر سه تا سندروم شایع بررسی بشه

تری زومی های 21،13 و 18

نحوه انجامش هم غیر تهاجمی و از طریق آزمایش خون هست که DNA جنین رو از خون مادر استخراج می کنن و از نظر سلامت بررسی میشه

نمیدونم عزیزم برای من ترشحم خیلی کم بود ولی قبل اینوفولیک اصلا نداشتم، حالا عوارضش رو بخون شاید برای ...

عوارض نیست گلم 

اگر ترشحات شفاف موقت برای چند روز بده با درد زیر دل خصوصا یک طرفه، احتمال زیاد یعنی تخمک گذاری موفق که به دلیل تنظیم قند خون هست

عزیزم سلفری یه غربالگری با دقت 98 درصد هست و از هفته 10 تا آخر بارداری میشه انجامش داد  دکترها ...

مرسی از توضیحاتت عزیز دلم😘

زینب جون دکترم از نسبت فامیلی و اینها پرسید و گفت همون غربالگری ساده رو انجام بده،به نظرت لازمه سلفری هم انجام بدم؟یا اگه خدایی ناکرده مسیله ای باشه همون غربال ساده هم نشون میده؟ 

من طبیعی باردار شدم ولی اگه یادت باشه همسرم مورفو ضعیف داشت و تو مرحله انتقال بودم که خدا برام معجزه کرد 🙄

مرسی از توضیحاتت عزیز دلم😘 زینب جون دکترم از نسبت فامیلی و اینها پرسید و گفت همون غربالگری ساده رو ...

عزیزم اگر غربال ساده ریسک زد، بعد برو سلفری

منم ریسک متوسط زد غربال اول که بعدش سلفری دادم

2706